Kask narciarski Uvex Viti Set błękitny

439.24 zł
549.90 zł
-20%
Najniższa cena z 30 dni: 439.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
56/S/317/10/01
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask narciarski Uvex Viti Set z goglami to niezwykle ciekawa propozycja od renomowanej niemieckiej marki, skierowana do najmłodszych miłośników sportów zimowych. Szczególnie że kask jest bardzo uniwersalny i sprawdzi się podczas wielu różnych aktywności, nie tylko narciarstwa.

 

Najbardziej nowatorskim rozwiązaniem w przypadku kasku narciarskiego dla dzieci Viti Set jest zestawienie go z goglami z przyciemnieniem LaserGold Lite odbijającym promienie podczerwone. Soczewki zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC a do tego korzystają z technologii przeciwmgielnej Supravision, która polepsza widoczność nawet w trudnych warunkach pogodowych.

 

Sam kask wykonany został w technologii In-mold, co oznacza, że zewnętrzną i wewnętrzną warstwę ochronną połączono ze sobą już na etapie produkcyjnym, dzięki czemu kask jest trwalszy i skuteczniej chroni głowę dziecka. Taka konstrukcja czyni go również lżejszym.

 

Aby młody użytkownik nie miał problemu z dopasowaniem kasku narciarskiego Uvex Viti Set do swojej głowy, projektanci marki postawili na system z pokrętłem IAS oraz taśmy FAS. Kask szybko można zdjąć w każdej sytuacji za sprawą zapięcia Monomatic, do którego obsługi wystarczy jedna ręka.

 

Dlaczego warto wybrać kask wraz z goglami? Ponieważ taka decyzja projektowana sprawiła, że twórcy mogli idealnie dopasować obie części składowe do siebie. Gogle są osadzone w taki sposób, aby niezależnie od sytuacji stabilnie znajdować się na swoim miejscu, a w razie wywrotki w żaden sposób nie grozić skaleczeniem dziecka.

 

Co bardzo ważne – kask narciarski Uvex Viti Set spełnia normy bezpieczeństwa EN 1077:2007 B, więc jest w pełni profesjonalnie przystosowany do użytku na stokach.

 

 

Specyfikacja

Marka UVEX
Rozmiar 1
Obwód głowy 46-50 cm
Skorupa In-mould
Regulacja IAS; FAS
Zapięcie Monomatic
Waga 360 g
Kolor błękitny
zamknij [x]