Rowery elektryczne E-Bike Turystyczne

Jeszcze 10 lat temu bardzo trudno było spotkać rower elektryczny na szlaku turystycznym. Sytuacja zmieniła się diametralnie przez ostatnich kilka sezonów. Obecnie rowery elektryczne turystyczne lub miejskie to bardzo częsty widok na szlakach i ulicach. Wiodący producenci tacy jak Winora czy Haibike nieustannie ulepszają swoje produkty, chcąc zaoferować amatorom aktywnego spędzania czasu rowery elektryczne jak najlepszej jakości.

 


Rower turystyczny elektryczny stanowi idealne połączenie technologii oraz ekologicznego podejścia. Z jednej strony mechanicznie wspomaga pracę naszych własnych mięśni, ale jest nieszkodliwy dla środowiska – silnik nie wytwarza spalin, ani nie hałasuje. Te aspekty są ważne wszędzie, jednak szczególnie ma to znaczenie, gdy jesteśmy w otoczeniu przyrody, np. lasu, parku. Swoistą ironią byłoby wybrać się na wyprawę poza miasto w piękne miejsca i zostawiać za sobą kłęby spalin lub płoszyć zwierzęta hałasującym silnikiem. Jeśli więc chcemy ułatwić sobie pedałowanie, a jednocześnie pozostać proekologiczni, ecobike to najlepsze rozwiązanie.

 


W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo wysokiej jakości rowery turystyczne elektryczne w kategoriach cross / trekking oraz urban / miejskie. Panie na pewno też znajdą właściwy e-bike dla siebie, z odpowiednio dobraną geometrią ramy i w ulubionym kolorze. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie!

zobacz więcej »
Marka
Creme
Haibike
Winora
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]