Opona zwijana Schwalbe Smart Sam 20 Performance Reflex to uniwersalny, bardzo bezpieczny wybór dla miłośników jazdy górskiej – zwłaszcza w rekreacyjnej, hobbystycznej formie. To również świetna propozycja, jeśli na rowerze MTB poruszasz się także po asfalcie, np. na co dzień używając go do przemieszczania się po mieście, gdyż sprawdza się i na twardych nawierzchniach.
Opona zwijana Schwalbe Smart Sam 20 Performance Reflex zrobiona jest ze standardowej mieszanki gumowej marki – Addix. W wersji performance skoncentrowano się na zapewnieniu użytkownikowi maksymalnej wydajności w czasie jazdy. Nowoczesny wzór bieżnika ma gęste klocki w części środkowej i większe na krawędziach, co pozwala zachować przyczepność w terenie, a jednocześnie nie generuje nadmiernych oporów toczenia.
Model można z powodzeniem wykorzystywać wraz z rowerami elektrycznymi, a umieszczony po bokach odblaskowy pasek stanowi dodatkowy atut – będziesz znacznie lepiej widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego w czasie jazdy po zmroku lub w niepogodę.
| Marka | SCHWALBE |
| Rozmiar | 20x1.85" |
| Waga | 380 g |
| Oplot | 67 EPI |
| Tubeless | nie |
| Typ | zwijana |
| Zastosowanie | MTB |
| Rodzaj mieszanki | Addix |
| Maksymalne ciśnienie | 70 PSI |
| Pasek odblaskowy | tak |
| ETRTO |
47-406 |
| Kolor | czarny |