Sram GX Przerzutka przednia MTB 2x10rz. 34z górna obejma

196.90 zł
Ilość:
szt

Przerzutka przednia MTB 2x10 Sram GX


Niskoprofilowa przerzutka przednia Sram GX 2x10 została zaprojektowana specjalnie dla napędów Sram X-Glide™. Idealna zmiana biegów powoduje że nie trzeba już poświęcać prędkości i mocy w nieprzewidywalnym terenie. Technologia X-Glide™ pozwala na pewną i szybką zmianę na właściwy bieg. Oferowana w szerokiej gamie różnych wersji mocowania na obejmę lub do bezpośredniego montażu Direct Mount, oraz o dedykowanych ciągach linki przerzutki górnych lub dolnych.


  • Producent: Sram
  • Model: GX
  • Materiał: Stalowa prowadnica, aluminium 6061
  • Ilość rzędów: 2
  • Przeznaczona dla napędów: 2x10
  • Technologie: Exact Actuation™, X-Glide
  • Max. największa zębatka korby: 34z
  • Sposób mocowania: Obejma górna 31.8/34.9 (redukcja w kpl.)
  • Prowadzenie linki: Górny ciąg
  • Waga: od 131g do 164g (w zależności od wersji)
TechnologieExact Actuation

Sram tworząc od zera technologię zmiany przełożeń w grupach szosowych, zaaplikował w pełni znaną z rowerów MTB technologię 1:1 (ruch dźwigni na manetce odpowiada wprost ruchowi wózka przerzutki). Exact Actuation pomaga w stabilizacji wózka tylnej przerzutki w niełatwym zadaniu balansowania jej pracy, w warunkach wąskiego zestopniowana koronek kasety, przy konieczności utrzymania jednakowego naprężenia linki w pancerzu. W rezultacie osiągnięto system indeksacji o najbardziej przyjaznej regulacji, którego warunki działania nigdy nie ulegają pogorszeniu.X-Glide

Nigdy więcej nietrafionych zmian przełożeń. X-Glide oferuje właściwie dobrane przełożenie w każdej chwili.  Technologia X-Glide nastawiona jest na optymalizację oraz podniesienie jakości zmiany biegów, stosowana przy konstrukcji mechanizmów korbowych, przednich przerzutek oraz kaset Sram. Opracowana pierwotnie przez inżynierów Truvativ, zakładała całkowitą rezygnację z tradycyjnej konstrukcji tarcz korby, którą zaprojektowano na nowo od podstaw. Precyzyjnie sparowano tarcze różnej wielkości, przedefiniowując zasadę oraz rozmieszczenie elementów odpowiedzialnych za zmianę przełożeń, ruch łańcucha w górę oraz w dół po bocznych powierzchniach tarcz. X-Glide dwu-krotnie zwiększa liczbę potencjalnych punktów załączania łańcucha. Zastrzały rozmieszczone na tarczy zostały zgrane z trzpieniami łańcucha w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, gdzie punktem łączącym jest blaszka zewnętrzna ogniwa.

Klienci kupili również

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]