Przerzutki rowerowe SRAM

Filtry
Cena
Rodzaj
down swing
top swing
Przeznaczenie
MTB
gravel
przełajowe
szosa
trekking/miejskie
Pojemność
13T
15T
26T
28T
32T
33T
34T
36T
39T
42T
43T
44T
48T
50T
52T
Liczba rzędów
2
3
6
7
8
9
10
11
12
Długość wózka
długi-sgs
krótki-ss
średni-gs
Mocowanie
direct mount
na hak
na obejmę 31,8
na obejmę 34,9
na obejmę 38,2
na śrubę
Miejsce montażu
przód
tył
Elektroniczne
nie
tak
Prowadzenie linki
dolny ciąg
górny ciąg
uniwersalne

Przerzutki MTB SRAM

Entuzjaści kolarstwa górskiego, poszukujący niezawodnych elementów napędowych do trudnych tras, powinni skupić się na produktach oznaczonych literą „X”. Modele przeznaczone do rekreacji mieszczą się w kategoriach takich jak X3, X4 czy X5, na przykład: przerzutka tylna do napędów 3x9 ze średnim wózkiem SRAM X5. W ofercie znajdują się również bardziej zaawansowane modele, takie jak XX1, X01, GX, NX.

Przerzutki szosowe SRAM

Charakterystyczne nazewnictwo grup szosowych często kojarzy się z rywalizacją i sportowym duchem. Takie podejście do nazewnictwa można zaobserwować w modelach takich jak Rival, Apex czy Force. Te nazwy przywołują bezpośrednie skojarzenia z prędkością, wydajnością i wytrzymałością, co przyciąga wielu pasjonatów kolarstwa.

 

Wśród tych modeli warto zwrócić uwagę na bezprzewodowy model SRAM Red AXS XPLR. Jest to nowoczesny i innowacyjny produkt, który idealnie sprawdza się w różnych warunkach – zarówno na szosie, jak i na szutrowych drogach, popularnie nazywanych gravelami. Jego zaawansowana technologia pozwala na precyzyjne i płynne przerzucanie biegów, co czyni go jednym z chętniej wybieranych modeli wśród kolarzy.