Bagażniki rowerowe na dach

Filtry
Marka
Elite
Peruzzo
Thule
TreeFrog
Liczba rowerów
1
2
3
4
Cena

Uchwyt rowerowy na dach - sprawdzony i bezpieczny

Uchwyty rowerowe na dach auta to jeden z najlepszych sposobów transportowania roweru na duże odległości. Po pierwsze nie wymaga od nas żadnej ingerencji w konstrukcję samochodu, po drugie - rower na dachu w żaden sposób nie zakłóca pola widzenia kierowcy, po trzecie - trudniej go stamtąd zdjąć osobom postronnym. Wszystko to wpływa na wysoki poziom bezpieczeństwa, komfortu i solidności. Stosując sprawdzone rozwiązania możemy zapewnić naszym jednośladom wygodną podróż, a po dotarciu do celu, rower możemy błyskawicznie przygotować do jazdy.

 

Uchwyt rowerowy dachowy jest urządzeniem na tyle mobilnym i łatwym w montażu, że po użyciu możemy go sprawnie zdemontować. Trwałe i mocne komponenty sprawiają, że nada się on do użycia powtórnie, wyraźnie górując tu nad często okazjonalnie kupowanym sprzętem. Nasza gama produktowa została pod tym kątem sprawdzona tak, abyś wybierał wśród możliwie najlepszego sprzętu. Dzięki temu możesz podróżować swobodnie i z poczuciem bezpieczeństwa - tak swoim, jak i przewożonego roweru.

 

Bagażnik rowerowy na dach - Thule lub innej wysoko pozycjonowanej marki - to wydatek, który się opłaca. Inwestujesz w swój komfort i poczucie spokoju. Twój rower, samochód i inni kierowcy są bezpieczni, a Ty możesz podróżować tak, jak chcesz.

Wybierz bagażnik rowerowy na dach z Rowertour.com

Nasza wieloletnia obecność na rynku jest wyznacznikiem naszej determinacji i wiedzy. Mamy powiększające się grono zadowolonych klientów, którzy dzięki naszej pomocy zyskali nowe możliwości. Zawsze było to dla nas celem nadrzędnym, zawsze takie pozostanie. Współczesny bagażnik rowerowy na dach samochodu to wybór trudny - rynek obfituje w niesprawdzone rozwiązania. My proponujemy markowe produkty, fachową wiedzę dotyczącą materiałów i montażu, pomożemy w doborze i aplikacji bagażnika niezależnie od posiadanego auta. Klient zyskuje dzięki temu pewność, że jego rower będzie bezpieczny, a on - szczęśliwy na kolejnej wyprawie. Właśnie po to tu jesteśmy - zaufaj nam i dołącz do tych szczęśliwych. Zapraszamy.

 


zamknij [x]