Bagażniki rowerowe na dach Thule

Filtry
Cena
Kolor
czarny
srebrny
Liczba rowerów
1
2
3
4
Ładowność
17 kg
18 kg
20 kg

Kto powinien wybrać bagażnik dachowy Thule?

Bagażniki dachowe na rower, oferowane przez Thule, stanową optymalne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zachować klarowność widoku z tyłu pojazdu. Jego lokalizacja nie wpływa negatywnie na pole widzenia, co umożliwia kierującemu obserwację sytuacji na drodze zarówno przed pojazdem, jak i za nim. Należy mieć na uwadze, że aby umieścić na nim rowery, konieczne jest ich podniesienie na pewną wysokość. Osoby, które mogą napotkać trudności w tym zakresie, mogą rozważyć wybór bagażników rowerowych montowanych na hak.

 

Bagażniki rowerowe na dach Thule są wykonane z dbałością o każdy szczegół, co z pewnością zyska uznanie wśród tych, którzy szukają najwyższej jakości rozwiązań.

Prosty montaż dachowego bagażnika Thule

Instalacja bagażników na dach nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać. Do ich montażu nie są wymagane specjalistyczne narzędzia. Jednak konieczne są pewne dodatkowe elementy, takie jak bazowe bagażniki czy belki poprzeczne z odpowiednimi stopami mocującymi.

 

Należy zaznaczyć, że istnieją różnorodne metody mocowania rowerów. Na niektórych modelach, takich jak FastRide, mocowanie realizowane jest przez przymocowanie tylnego koła i widelca. Natomiast w modelach takich jak FreeRide 532 nie ma konieczności ściągania przedniej obręczy.

 


zamknij [x]