Thule

Thule to firma, której historia sięga 1942 roku, a rozpoczęła się w Szwecji. Skandynawskie zamiłowanie do natury i rozwój motoryzacji sprawiły, że w zupełnie naturalny sposób pojawiło się zapotrzebowanie na przewożenie samochodem: rowerów, nart, namiotów i sprzętu biwakowego, aby móc wraz z całą rodziną przyjemnie spędzać czas na łonie natury i poznawać świat z bliska. Niezbędne do tego okazały się bagażniki i przyczepki na rowery, które od prawie 70 lat są wciąż unowocześniane. Dzięki temu Thule wyrosło na światowego lidera w produkcji boksów dachowych, przyczepek na rowery i relingów. W Thule zatrudnienie znajduje około 2200 osób pracujących w 40 fabrykach i biurach sprzedaży rozsianych po całym świecie. Oprócz wspomnianych bagażników rowerowych na dach, na klapę i na hak w ofercie Thule znajdziemy także bagażniki dachowe na narty, kosze bagażowe, boxy dachowe, boxy na hak holowniczy, bagażniki na kajaki i kanoe, przyczepki rowerowe do przewożenia dzieci jak model Chariot, foteliki rowerowe Jepp Mini, RideAlong i Yepp Maxi, wózki sportowe, plecaki, nosidełka turystyczne, sakwy oraz wiele innych torebek i pokrowców. Jeśli szukasz produktów, które nigdy Cię nie zawiodą, wyglądają fantastycznie i są przede wszystkim funkcjonalne to Thule jest dla Ciebie!

zobacz więcej »
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów

Dla Thule bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego produkty Thule są sprawdzane pod różnym kątem w ośrodku testowym Thule.  Transport załadunku spełniać powinien wyśrubowane kryteria jak testy zderzeniowe, odporność na warunki atmosferyczne, symulacje zużycia.  Thule charakteryzuje też stylowy design, tak by boxy i uchwyty pasowały do Twojego samochodu.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]