Bagażniki rowerowe na tylną klapę Thule

Filtry
Cena
Kolor
czarny
srebrny
Liczba rowerów
2
3
4
Ładowność
30 kg
60 kg

Kto powinien wybrać bagażnik rowerowy na klapę Thule?

Bagażnik rowerowy Thule montowany na tylnej klapie jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników aktywnego wypoczynku, pragnących mieć swój rower zawsze pod ręką. Doskonale odpowiada potrzebom zarówno indywidualnych cyklistów, jak i tych, którzy na podróże udają się w towarzystwie rodziny czy znajomych. Jest to opcja wysoce ceniona przez kierowców niechcących instalować bagażników na dach czy na haku samochodu.

Jaki bagażnik na klapę Thule wybrać?

Wybierając bagażnik na klapę istotne jest zidentyfikowanie, do którego rodzaju nadwozia jest on dedykowany. Bagażniki projektowane są dla różnych nadwozi, takich jak sedan, hatchback czy kombi, jednym z takich modeli jest OutWay Platform 2, podczas gdy inne są doskonałe dla vanów np. WanderWay 3. Kluczowym aspektem jest również maksymalna ładowność oraz przewidziana liczba miejsc dla rowerów. Więcej o przewozie rowerów możecie znaleźć w naszym kompleksowym poradniku jak przewozić rowery samochodem.

Istota bagażnika na klapę Thule

Bagażniki na tylną klapę marki Thule są zaprojektowane w sposób, który nie przysłania tablicy rejestracyjnej ani oświetlenia. Z tego powodu nie wymagają dodatkowych świateł ani podłączenia przewodów. Montaż odbywa się przez oparcie struktury na tylnej klapie i zabezpieczenie za pomocą dedykowanych haków oraz pasków.

 


zamknij [x]