Bagażniki rowerowe na hak Thule

Filtry
Cena
Kolor
czarny
srebrny
Liczba rowerów
2
3
4
Ładowność
36 kg
45 kg
46 kg
60 kg
Odchylany
tak
Składany
tak

Jaki bagażnik na hak Thule wybrać?

Przy wyborze odpowiedniego modelu bagażnika kluczowe jest określenie liczby rowerów do przewozu. Dla 1 lub 2 jednośladów idealne będą mniejsze modele, takie jak EuroRide 940, VeloCompact 924 czy EasyFold XT F2. Natomiast w przypadku potrzeby transportu 3 rowerów, zalecane są większe konstrukcje, np. VeloCompact 926 czy EasyFold XT3. Na to pytanie odpowiadamy również w naszym artykule na blogu - Jaki bagażnik rowerowy na hak Thule wybrać? Sprawdźcie!

Produkty stworzone dla ludzi

Szwedzki producent Thule wprowadził wiele funkcji, które ułatwiają korzystanie z niektórych modeli. Jednym z tych rozwiązań jest system odchylania, który można znaleźć w modelu EasyFold XT3. Pozwala on na dostęp do bagażnika samochodowego bez konieczności zdejmowania rowerów z platformy. Ułatwia to np. dostęp do dodatkowych ubrań czy niezbędnych akcesoriów, jak na przykład pompka rowerowa.

 

Równie interesujące są konstrukcje składane, dostępne w modelach takich jak EasyFold czy VeloSpace. Gdy nie są używane, zajmują minimalną ilość przestrzeni, co sprawia, że przechowywanie ich jest prostsze, zwłaszcza jeżeli nie mamy dostępu do garażu czy przestronnej piwnicy.

 


zamknij [x]