Bagażniki samochodowe na rowery

Filtry
Marka
Elite
Peruzzo
Spinder
Thule
TreeFrog
XLC
Cena
Kolor
czarny
srebrny
zielony
Liczba rowerów
1
2
3
4
Ładowność
15 kg
16 kg
17 kg
18 kg
20 kg
22 kg
30 kg
36 kg
45 kg
46 kg
60 kg

Bezpieczny uchwyt samochodowy na rowery

Bagażnik na rowery - samochodowy must-have każdego kto nie chce rozstawać się z rowerem - jest doskonałym pomysłem na każdą podróż, urlop i dłuższy wyjazd. Jego montaż może mieć miejsce na dachu, relingach, klapie bagażnika lub haku transportowym Waszego pojazdu. Każde miejsce ma swoją specyfikę i wymaga innego mocowania, niemniej wspólny mianownik to bezpieczeństwo i komfort. Niezależnie od miejsca, markowy producent zawsze zadba o to, by bagażnik nie powodował problemów z prowadzeniem i widocznością.

 

Kluczową sprawą jest bezpieczeństwo. Dobry bagażnik samochodowy na rowery zapewni je zarówno im samym, jak i innym kierującym. Co równie istotne - po zapięciu rowerów w bagażniku nie grozi im zmiana właściciela. Producenci, tacy jak choćby renomowany Thule, stosują zamki oraz immobilisery - rower pozostanie na bagażniku, a bagażnik - na samochodzie. Miejsce zmieni tylko jeśli mu pozwolimy.

Jakie bagażniki samochodowe na rower znajdziesz w naszej ofercie?

Na co zwrócić uwagę wybierając bagażnik do przewozu rowerów?

Przy wyborze odpowiedniego modelu bagażnika samochodowego na rowery dla siebie koniecznie należy zwrócić uwagę na indywidualne potrzeby, takie jak rodzaj samochodu czy obecność haka holowniczego. W przypadku braku haka holowniczego istotne jest sprawdzenie możliwości jego instalacji w pojeździe. Ponadto ważne jest przestrzeganie przepisów prawa, które precyzują, że podczas podróży światła pojazdu oraz tablica rejestracyjna nie mogą być zasłonięte.

 

Jeśli masz wątpliwości dotyczące tego, który wariant będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, skorzystaj z pomocy naszych doradców, którzy służą profesjonalną pomocą w doborze optymalnego produktu.

Prawidłowy montaż bagażnika samochodowego na rowery to podstawa!

Jeśli marzysz o wyjątkowych i niezapomnianych wycieczkach rowerowych, a zamiast wypożyczać, wolisz mieć możliwość zabrania ze sobą rowerów dla całej rodziny, to bezpieczny transport stanowi jedno z kluczowych zagadnień. Spośród różnych rodzajów bagażników dostępnych na rynku, bez trudu znajdziesz warianty dostosowane do możliwości swojego pojazdu oraz liczby rowerów, jakie planujesz przewieźć. W każdym przypadku konieczne jest odpowiednie zamocowanie i zabezpieczenie rowerów podczas jazdy, zgodnie z zaleceniami konkretnego producenta.

Bagażniki samochodowe na rowery sprawdzonych marek

Dzisiejszy rynek zaczyna się zagęszczać, także w tym segmencie. Samochodowy uchwyt na rowery stał się pożądanym ekwipunkiem dodatkowym, umożliwiającym uprawianie sportu także na urlopie. Na szczycie hierarchii są firmy, które nie pozostawiły miejsca na kompromis jakościowy - kupując ich markę kupujesz także trwałość, gwarancję solidności i jakość wykonania. Często dobrze ulokowana inwestycja tego typu przeżyje nasze auto i wyląduje na kolejnym. Wybierajmy więc wśród sprawdzonych producentów - Thule czy Peruzzo to doskonały pomysł.

 

Podobnie jak Wy, chcemy jeździć na rowerze także jadąc na urlop. Dzięki bagażnikom samochodowym na rowery możemy zabierać je ze sobą. Wy także możecie - zaufajcie sprawdzonym rozwiązaniom, a my zrobimy wszystko, by Wasz wybór był trafiony. Dzięki temu uzyskacie większą mobilność, a rower na dachu auta będzie bezpieczny i przewożony komfortowo tak dla Was, jak i dla samochodu. Sprzęt dobierzemy idealnie do auta, Waszych możliwości finansowych i zgodnie z potrzebami jakie przekażecie. Chcemy zostawić Was szczęśliwymi - z Waszymi rowerami na bagażnikach. Zapraszamy!

 


Może Cię zainteresować:

 

Popularni producenci bagażników samochodowych na rowery:

 

 

zamknij [x]