Bagażniki samochodowe na rowery

Filtry
Marka
Elite
Peruzzo
Thule
TreeFrog
XLC
Cena

Bezpieczny uchwyt samochodowy na rowery

Bagażnik na rowery - samochodowy must-have każdego kto nie chce rozstawać się z rowerem - jest doskonałym pomysłem na każdą podróż, urlop i dłuższy wyjazd. Jego montaż może mieć miejsce na dachu, relingach, klapie bagażnika lub haku transportowym Waszego pojazdu. Każde miejsce ma swoją specyfikę i wymaga innego mocowania, niemniej wspólny mianownik to bezpieczeńtwo i komfort. Niezależnie od miejsca, markowy producent zawsze zadba o to, by bagażnik nie powodował problemów z prowadzeniem i widocznością.

 

Kluczową sprawą jest bezpieczeństwo. Dobry bagażnik samochodowy na rowery zapewni je zarówno im samym, jak i innym kierującym. Co równie istotne - po zapięciu rowerów w bagażniku nie grozi im zmiana właściciela. Producenci, tacy jak choćby renomowany Thule, stosują zamki oraz immobilisery - rower pozostanie na bagażniku, a bagażnik - na samochodzie. Miejsce zmieni tylko jeśli mu pozwolimy.

Bagażniki samochodowe na rowery sprawdzonych marek

Dzisiejszy rynek zaczyna się zagęszczać, także w tym segmencie. Samochodowy uchwyt na rowery stał się pożądanym ekwipunkiem dodatkowym, umożliwiającym uprawianie sportu także na urlopie. Na szczycie hierarchii są firmy, które nie pozostawiły miejsca na kompromis jakościowy - kupując ich markę kupujesz także trwałość, gwarancję solidności i jakość wykonania. Często dobrze ulokowana inwestycja tego typu przeżyje nasze auto i wyląduje na kolejnym. Wybierajmy więc wśród sprawdzonych producentów - Thule czy Peruzzo to doskonały pomysł.

 

Podobnie jak Wy, chcemy jeździć na rowerze także jadąc na urlop. Dzięki bagażnikom samochodowym na rowery możemy zabierać je ze sobą. Wy także możecie - zaufajcie sprawdzonym rozwiązaniom, a my zrobimy wszystko, by Wasz wybór był trafiony. Dzięki temu uzyskacie większą mobilność, a rower na dachu auta będzie bezpieczny i przewożony komfortowo tak dla Was, jak i dla samochodu. Sprzęt dobierzemy idealnie do auta, Waszych możliwości finansowych i zgodnie z potrzebami jakie przekażecie. Chcemy zostawić Was szczęśliwymi - z Waszymi rowerami na bagażnikach. Zapraszamy!

 


 

 

Może Cię zainteresować:

 

 

zamknij [x]