Damper Manitou Mara Pro

2149.93 zł
2998.90 zł
-28%
Najniższa cena z 30 dni: 2149.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
192-36851-A003_MANITOU_2023
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Damper Manitou Mara Pro to zaawansowany amortyzator przeznaczony do rowerów enduro oraz all-mountain. Światowej klasy osiągi pozwalają na agresywną jazdę w każdym terenie bez ograniczeń. Połączenie wysokiej niezawodności, najlepszych technologii w stosunkowo lekkiej konstrukcji.


Do dyspozycji użytkownika dostępne są liczne regulacje. Tłumienie kompresji w dwóch zakresach - szybkiej oraz wolnej pozwala na precyzyjne dostrojenie właściwości amortyzatora pod konkretną trasę oraz panujące warunki. W połączeniu z regulacją tłumienia odbicia daje maksymalną kontrolę oraz komfort podczas pokonywania przeszkód pozwalając skupić się na doborze optymalnej linii i poprawie czasu przejazdu.


Przełącznik Party/Work umożliwia pominięcie układów tłumienia lub ich aktywację w zależności czy ich potrzebujesz. Takie rozwiązanie pozwala poprawić efektywność na podjazdach i zaoszczędzić energię na zjazd. Puszka powietrzna King Can umożliwia zmianę charakterystyki w stronę bardziej liniowej lub progresywnej zgodnie z preferencjami użytkownika i charakterystyką ramy.  • Puszka powietrzna King Can
  • Regulacja szybkiej i wolnej kompresji
  • Światowej klasy osiągi
  • Przełącznik Party/Work
  • Wysoka trwałośćSpecyfikacja

MarkaMANITOU
ModelMara Pro
PrzeznaczenieEnduro, All Mountain
Długość montażowa222x68 mm
Rodzaj mocowaniastandard
Sprężynapowietrzna (King Can)
Regulacjetwardość, tłumienie odbicia, szybka i wolna kompresja
Kolorczarny

Klienci kupili również

zamknij [x]