Rowery trekkingowe

Filtry
Marka
Maxim
Romet
Cena

404

Drogi Kliencie!

Nie znaleźliśmy produktów spełniających wszystkie Twoje kryteria wyszukiwania. Aby znaleźć interesujący produkt:

  1. Zredukuj ilość zastosowanych filtrów.
  2. Sprawdź, czy szukasz w odpowiedniej kategorii.
  3. Spróbuj użyć innych słów w zapytaniu.
  4. Sprawdź, czy w zapytaniu nie ma "literówki".

 

Dodatkowe informacje:

  1. Dodatkowe filtry wyświetlają się po wybraniu dokładniejszej kategorii.
  2. Być może produkt, którego szukasz, nie posiada na tę chwilę przypisanego filtra.
  3. Przejrzyj listę kategorii, by znaleźć szukany produkt.
  4. Spróbuj poszukać produktu poprzez wyszukiwarkę.

 

lub zobacz:

 

 

Szukasz produktu, a nie ma go w naszym sklepie? Skontaktuj się z nami, zadzwoń lub napisz!

Jeśli to możliwe postaramy się go dla Ciebie sprowadzić!

 

Biuro obsługi klienta czynne w godzinach:

pon. - pt.: 8:00 - 18:00

sob.: 9:00 - 15:00

 

pod numerem telefonu: 52 335 00 41

oraz mail: [email protected]

 

 

Mamy nadzieję, że zarówno zamówione produkty, jak i jakość obsługi spełnią Twoje oczekiwania.

Nasz zespół dokłada najwyższych starań, by zakupy w naszym sklepie stały się czystą przyjemnością!

 


Rowery trekkingowe - czym się charakteryzują?

Wielozadaniowy rower o uniwersalnym zakresie: tak rozwiniemy definicję "rower trekkingowy". Jest to jednoślad o bogatym wyposażeniu, gotowy przenosić nas na duże odległości. Mechanicznie istotne są: hamulce tarczowe, przedni amortyzator, odpowiednie ogumienie, duża ilość przełożeń. Spotkamy tu tarcze z trzema blatami z przodu i dziewięcioma z tyłu o dużym zakresie. Hamulce tarczowe pozwalają zatrzymać dużą masę stosunkowo szybko a amortyzator przedni niweluje uciążliwe drgania przenoszone na ramiona. Ogumienie o uniwersalnym charakterze, ale solidne, mocne i często z wkładkami przeciw przebiciom (np. seria Schwalbe Marathon).

 

Nie mniej istotne są dodatki. Profesjonalny rower trekkingowy posiada solidny i masywny bagażnik tylny i przedni. Ten drugi - często zawieszany nisko przy osi koła. Szerokie kierownice pozwalają na montaż sakwy, dodatkowo spotyka się amortyzowane sztyce siodełka. Znajdziemy tu też mocne oświetlenie (często fabrycznie montowane). Do kompletu potrzebny nam tylko odpowiedni licznik lub jeszcze lepiej - komputer rowerowy. Wszystko to wymaga, włącznie ze strojem i treningiem, dłuższego okresu przygotowań, ale ta inwestycja zwraca się podczas wypraw radością z ich przeżywania. Warto? Warto!

Rowery trekkingowe damskie i męskie - bogata oferta

Umiejętne dobranie roweru to gwarancja późniejszej wygody i komfortu użytkowania. Staramy się tak układać ofertę, by spełniała ona Wasze potrzeby i oczekiwania pod wieloma względami, także cenowym. Dobór jest też istotny ze względu na płeć - rower męski trekkingowy to nieco inna geometria niż rower damski. Trekkingowy "szał" jest szeroko dostępny i łatwo o pochopny wybór. Będąc naszym klientem masz pewność, że wybierasz pewnie. Dzieląc jednoślady na męskie i damskie możemy zaoferować Wam:

Profesjonalne rowery trekkingowe są w Twoim zasięgu

Nie potrzebujesz wielkich pieniędzy by kupić dobry rower trekkingowy. Na przykład modele firmy Romet do 3000 zł są naprawdę dobre. Pamiętaj, że rower trekkingowy łatwo poddaje się modyfikacjom. Nowe przerzutki, kierownice, wsporniki, kasety, supporty czy siodła to naturalna ewolucja Twojego podstawowego modelu, którą będziesz prowadzić wraz z własnym rozwojem i określaniem własnych potrzeb. Zazwyczaj już po pierwszym sezonie wiesz co chcesz ulepszyć. Dlatego zakup trekka rozkłada się w czasie i nie jest obciążeniem dla kieszeni.

 

Możliwości, jakie otwiera pasja rowerowa, są ogromne. Turystyka z poziomu siodełka jest fantastycznym doznaniem, które ciężko czymś zastąpić. Mamy tego świadomość - dlatego też nasza oferta jest ukierunkowana na wygodne przemierzanie świata na Twoich warunkach. My jesteśmy po to, by te warunki uczynić możliwymi: obojętnie, czy właśnie kupujesz nowy rower trekkingowy, czy modyfikujesz już istniejący, jesteśmy do Twojej dyspozycji abyś znalazł dokładnie to, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Zapraszamy, poznaj naszą ofertę, znajdź jednoślad dla siebie, a potem - po prostu jedź! Z Rowertour to łatwiejsze niż myślisz. Wejdź, zostań i przekonaj się. Przygoda czeka!

 


zamknij [x]