Rowery trekkingowe

Filtry
Marka
Maxim
Romet
Cena
Kolor
brązowy
czarny
fioletowy
grafitowy
Płeć
damski
męski
Wzrost użytkownika
155 cm
156 cm
157 cm
158 cm
159 cm
160 cm
161 cm
162 cm
163 cm
164 cm
165 cm
166 cm
167 cm
168 cm
169 cm
170 cm
171 cm
172 cm
173 cm
174 cm
175 cm
176 cm
177 cm
178 cm
179 cm
180 cm
181 cm
182 cm
183 cm
184 cm
185 cm
186 cm
187 cm
188 cm
Rozmiar ramy
17"
18"
19"
20"
Wysokość ramy
43 cm
46 cm
48 cm
51 cm
Rozmiar koła
28"
Rodzaj hamulca
tarczowy hydrauliczny
tarczowy mechaniczny
Napęd
3x7
3x8

Rowery trekkingowe - czym się charakteryzują?

Wielozadaniowy rower o uniwersalnym zakresie: tak rozwiniemy definicję "rower trekkingowy". Jest to jednoślad o bogatym wyposażeniu, gotowy przenosić nas na duże odległości. Mechanicznie istotne są: hamulce tarczowe, przedni amortyzator, odpowiednie ogumienie, duża ilość przełożeń. Spotkamy tu tarcze z trzema blatami z przodu i dziewięcioma z tyłu o dużym zakresie. Hamulce tarczowe pozwalają zatrzymać dużą masę stosunkowo szybko a amortyzator przedni niweluje uciążliwe drgania przenoszone na ramiona. Ogumienie o uniwersalnym charakterze, ale solidne, mocne i często z wkładkami przeciw przebiciom (np. seria Schwalbe Marathon).

 

Nie mniej istotne są dodatki. Profesjonalny rower trekkingowy posiada solidny i masywny bagażnik tylny i przedni. Ten drugi - często zawieszany nisko przy osi koła. Szerokie kierownice pozwalają na montaż sakwy, dodatkowo spotyka się amortyzowane sztyce siodełka. Znajdziemy tu też mocne oświetlenie (często fabrycznie montowane). Do kompletu potrzebny nam tylko odpowiedni licznik lub jeszcze lepiej - komputer rowerowy. Wszystko to wymaga, włącznie ze strojem i treningiem, dłuższego okresu przygotowań, ale ta inwestycja zwraca się podczas wypraw radością z ich przeżywania. Warto? Warto!

Rowery trekkingowe damskie i męskie - bogata oferta

Umiejętne dobranie roweru to gwarancja późniejszej wygody i komfortu użytkowania. Staramy się tak układać ofertę, by spełniała ona Wasze potrzeby i oczekiwania pod wieloma względami, także cenowym. Dobór jest też istotny ze względu na płeć - rower męski trekkingowy to nieco inna geometria niż rower damski. Trekkingowy "szał" jest szeroko dostępny i łatwo o pochopny wybór. Będąc naszym klientem masz pewność, że wybierasz pewnie. Dzieląc jednoślady na męskie i damskie możemy zaoferować Wam:

Wejdź na rower trekkingowy

Rower trekkingowy to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, poprawę kondycji i turystykę. Ten lekki, ekologiczny oraz wytrzymały środek transportu zabierze Cię nie tylko do miejsca pracy. Nasz sklep online oferuje różnorodne rowery trekkingowe dostępne zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Mogą one stać się zapowiedzią wspólnej pasji. Jeśli marzysz o długich podróżach, zdecydowanie postaw na ten rodzaj roweru! Rower trekkingowy świetnie sprawdza się podczas pokonywania nawet setek kilometrów. Dzięki specjalnym dodatkom, takim jak błotniki, bagażnik, osłona łańcucha, sakwy czy kosze, doskonale sprawdza się w różnych warunkach i na różnych dystansach. Co zatem wyróżnia rower trekkingowy?

Wszystko to razem tworzy wygodny i solidny rower, który nie zawiedzie Cię w trakcie podróży. Podczas dłuższych wypraw pamiętaj o niezbędnych akcesoriach, takich jak bidon, saszetka z kluczami i narzędziami do naprawy roweru, a także osłona siodełka.

Profesjonalne rowery trekkingowe są w Twoim zasięgu

Nie potrzebujesz wielkich pieniędzy by kupić dobry rower trekkingowy. Na przykład modele firmy Romet do 3000 zł są naprawdę dobre. Pamiętaj, że rower trekkingowy łatwo poddaje się modyfikacjom. Nowe przerzutki, kierownice, wsporniki, kasety, supporty czy siodła to naturalna ewolucja Twojego podstawowego modelu, którą będziesz prowadzić wraz z własnym rozwojem i określaniem własnych potrzeb. Zazwyczaj już po pierwszym sezonie wiesz co chcesz ulepszyć. Dlatego zakup trekka rozkłada się w czasie i nie jest obciążeniem dla kieszeni.

 

Możliwości, jakie otwiera pasja rowerowa, są ogromne. Turystyka z poziomu siodełka jest fantastycznym doznaniem, które ciężko czymś zastąpić. Mamy tego świadomość - dlatego też nasza oferta jest ukierunkowana na wygodne przemierzanie świata na Twoich warunkach. My jesteśmy po to, by te warunki uczynić możliwymi: obojętnie, czy właśnie kupujesz nowy rower trekkingowy, czy modyfikujesz już istniejący, jesteśmy do Twojej dyspozycji abyś znalazł dokładnie to, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Zapraszamy, poznaj naszą ofertę, znajdź jednoślad dla siebie, a potem - po prostu jedź! Z Rowertour to łatwiejsze niż myślisz. Wejdź, zostań i przekonaj się. Przygoda czeka!

 


Zobacz również:

 

Popularni producenci w kategorii rowerów trekkingowych:

 

 

zamknij [x]