Kask rowerowy Catlike Mixino czarny

827.82 zł
919.90 zł
-10%
Najniższa cena z 30 dni: 827.82 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
7101100003
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Kask Catlike Mixino

Catlike Mixino posiada aramidowy szkielet, który podczas ewentualnego wypadku, utrzymuje kask w ryzach oraz pochłania energię uderzenia. Sześciokątna konstrukcja Mixino opiera się na ułożeniu typu plaster miodu, które to zostało specjalnie opracowane w celu dalszego pochłaniania i rozprowadzania siły uderzenia w całym kasku. Produkt posiada aż 39 otworów wentylacyjnych, które zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza. Maksymalizuje to przepływ powietrza i kieruje go w efektywny sposób wokół głowy. Dzięki temu użytkownik uniknie przegrzania. Zastosowano system MPS, który ma pomóc dostosować się do każdego rozmiaru głowy. System ten zapewnia doskonałe dopasowanie, maksymalny komfort i ochronę. 

 

 

  • Producent: Catlike 
  • Model: Mixino 
  • Kolor: Czarny
  • Waga: 250 g 
  • Rozmiar: 52-54 cm 

 

 

 

 

Cechy produktu: 

 

 

  • Pochłania energię przy uderzeniu 
  • Dopasowuje się do użytkownika 
  • Doskonała cyrkulacja powietrza 
  • 39 otworów wentylacyjnych 

 

 

Technologie: 

 

 

InMold – zaawansowana technologia produkcji w celu opracowania ultralekkich kasków o wysokim poziomie twardości i maksymalnej ochronie.

 

DualFlow – zapewnia maksymalną wentylację. Kanały wewnętrzne zapewniają stały przepływ powietrza i zapobiegają przegrzaniu użytkownika. 

 

Hexagon-Design – unikalna konstrukcja kasku ma nie tylko względy estetyczne. Struktura typu plaster miodu poprawia ochronę, rozprowadzając energię w przypadku uderzenia. To znacznie zwiększa ochronę głowy.

 

Aramid Roll Cage – zastosowanie tego materiału ze względu na jego właściwości wytrzymałościowe zwiększa wszystkie właściwości mechaniczne i poprawia pochłanianie energii każdego uderzenia.

 

Grafen – nanowłókna grafenowe zostały umieszczone w skorupie kasku, aby poprawić stabilność i trwałość kasku, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo. Zapewnia maksymalną ochronę głowy przy minimalnej wadze.

 

 

Kask należy czyścić ręcznie wyłącznie wodą i miękką szmatką. Wyściółki zapewniające komfort należy zdjąć z kasku i wyczyścić tylko wodą i łagodnym mydłem. Użyj miękkiej szmatki, aby wysuszyć wyściółki przed zamontowaniem ich wewnątrz kasku. Po każdym użyciu pozostaw kask do wyschnięcia na powietrzu, a następnie przechowuj go w chłodnym i suchym miejscu, gdzie nie ulegnie uszkodzeniu. 

 

 

zamknij [x]