Trenażer rolkowy

Trenażery rolkowe – Niezawodne i zapewniające wysoką wydajność trenażery kolarskie rolkowe to idealny sprzęt dla zapalonych kolarzy, którzy nie mogą odpuścić sobie żadnego treningu. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko nie zapomnisz, jak się jeździ na rowerze, ale również poprawisz technikę jazdy. Trenażer rolkowy jest bardziej skomplikowany w użyciu, niż trenażer pod tylne koło, jednak dzięki swoim złożonym funkcjom bardziej odzwierciedlają naturalną jazdę na rowerze. Model tego urządzenia głównie jest stosowany podczas rozgrzewki przed startami wyścigów czy sprawdzianami wykonując wyczerpujące ćwiczenia. Do tego modelu wystarczą standardowe opony szosowe czy szytki.

zobacz więcej »
Marka
Elite
Saris
Tacx
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów

Trenażer rolkowy to wygodne urządzenie treningowe, którego zaletą jest prosta konstrukcja i obsługa. Trzy rolki dbają o odpowiednie utrzymanie rowerzysty w pionie i bardzo dobrze imitują jazdę.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]