Trenażery Direct Drive

Filtry
Marka
Elite
Cena
ZWIFT
tak
Interaktywny
tak
Koło zamachowe
3.5 kg
5 kg
5.1 kg
6.2 kg
Komunikacja z komputerem
tak
Rodzaj oporu
elektromagnetyczny
olejowy

Kiedy przyda mi się trenażer rowerowy Direct Drive?

Trening na rowerze może być utrudniony przez trudne warunki atmosferyczne, szczególnie podczas zimy w Polsce, ale trenażer Direct Drive może pomóc utrzymać regularność w treningach. Trenowanie na trenażerze może przynieść lepsze wyniki w sezonie letnim, gdyż pozwala na utrzymanie formy i rozwijanie swoich możliwości, niezależnie od pogody. Trenażer Direct Drive to urządzenie, które pozwala na odwzorowanie wrażeń z jazdy na rowerze na drodze. Jest on również używany przez profesjonalnych kolarzy i ambitnych amatorów do treningów interwałowych i przygotowań do zawodów latem. Dzięki niemu można trenować nawet w czasie mrozu, ulewy czy śniegu, a poprawa siły i kondycji jest gwarantowana.

Na co zwrócić uwagę wybierając trenażer Direct Drive

W ofercie trenażerów dostępne są różne rodzaje systemów regulujących opór. Możesz wybrać między magnetycznym lub elektromagnetycznym systemem lub zdecydować się na opór hydrokinetyczny, który zapewni jeszcze bardziej naturalne wrażenia podczas jazdy. Przy wyborze trenażera DD zwróć uwagę na maksymalną moc, która jest szczególnie ważna, gdy planujesz trening interwałowy. Jednak nie tylko moc jest istotna, ale również nachylenie, dlatego warto wybrać model umożliwiający symulację podjazdu nawet do 25%, co pozwoli na trening w warunkach górzystych. Istotny jest również zjazd, który wpłynie na poziom zaawansowania treningu na trenażerze. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli, które spełnią Twoje wymagania i pozwolą na efektywny trening w domowym zaciszu.

Zwift i inne aplikacje z trenażerami Direct Drive

Jeśli chcesz podnieść swoje treningi na jeszcze wyższy poziom, warto zainteresować się trenażerami Direct Drive do Zwifta i innych aplikacji. Dzięki nim możesz uczestniczyć w wirtualnych ścigach, rywalizować z kolarzami z całego świata i doskonalić swoje umiejętności. Najlepszym wyborem dla użytkowników platform wirtualnego ścigania są modele interaktywne, które pozwalają na dokładne śledzenie danych treningowych i symulowanie trasy dostępnej w aplikacjach. Trenażery Direct Drive pozwalają na pełną kontrolę nad symulowanym terenem i dostarczają niezapomnianych wrażeń podczas wirtualnych przejazdów. Na rynku dostępne są różne modele trenażerów Direct Drive, z różną mocą i funkcjami, co pozwala dostosować trening do swoich potrzeb i celów. Dzięki nim, trening na rowerze w domu może być jeszcze bardziej satysfakcjonujący i motywujący.

Dowiedz się więcej o swoich postępach z czujnikami w trenażerach Direct Drive

Korzyścią płynącą z trenażerów jest możliwość śledzenia postępu podczas treningu. Oferujemy sprzęt, który wyposażony jest we wbudowane czujniki, zbierające precyzyjne dane dotyczące kadencji (czyli częstotliwości pedałowania), prędkości oraz mocy. Dzięki dokładnej kalibracji, pomiary odzwierciedlają Twoją rzeczywistą kondycję. Trenażery są kompatybilne z aplikacjami na urządzenia z systemem iOS, Android i Windows. Dzięki technologii Bluetooth możesz przesyłać dane i w czasie rzeczywistym łączyć się z programami oferującymi profesjonalną analizę prędkości, mocy, tętna, dystansu i czasu. Przed zakupem zalecamy sprawdzenie kompatybilności urządzenia. W naszym asortymencie znajdziesz modele, które łączą się nie tylko z aplikacjami na telefonie, ale także z zegarkami sportowymi.

Pełny potencjał z akcesoriami do trenażerów Direct Drive

Akcesoria do trenażerów Direct Drive to nie tylko osłona przeciwpotowa i mata pod trenażer, ale także specjalne anteny ANT+ umożliwiające łatwe połączenie z komputerem. W dodatku, dla fanów wirtualnego ścigania, warto rozważyć inwestycję w wentylator, który automatycznie dostosowuje intensywność powietrza do intensywności treningu. Niezwykle interesującym rozwiązaniem jest również symulator nachylenia, takie jak Elite Rizer, który podnosi przednie koło, aby zapewnić bardziej realne wrażenia podczas pokonywania podjazdów.

 


 

Zobacz również:

 

zamknij [x]