Trenażery rowerowe na tylne koło

Filtry
Marka
Elite
Saris
Cena
ZWIFT
tak
Interaktywny
tak
Koło zamachowe
1.7 kg
2.3 kg
Komunikacja z komputerem
tak
Rodzaj oporu
magnetyczny
olejowy

Dlaczego warto wybrać trenażer rowerowy na tylne koło?

Na stopień zadowolenia z produktu wpływa również szereg udogodnień jakie posiada każdy trenażer magnetyczny typy SMART. Poza oczywistą funkcją jazdy stacjonarnej, dzięki wbudowanym czujnikom pomiaru mocy, kadencji czy prędkości, dostarczy Ci szczegółowych informacji na temat treningu, jak również pozwoli Ci na skorzystanie z dostępnych na rynku elektronicznych platform treningowych. Dzięki temu będziesz mógł się przenieść do wirtualnej rzeczywistości i spróbować swoich sił na arenie międzynarodowej. Najbardziej doświadczeni kolarze chętnie sięgają po takie modele trenażerów na tylne koło jak Elite Novo Force 8,  Saris M2 Smart czy Elite Tuo.

Trenażery magnetyczne, elektromagnetyczne i hydrauliczne

Klasyczny trenażer magnetyczny do roweru ma tę zaletę, że jest to urządzenie pasywne, którego praca nie jest uzależniona od zewnętrznego źródła zasilania. Dzięki temu możesz z niego korzystać w dowolnym miejscu. Może to być balkon czy taras, ale równie dobrze ogród, garaż czy piwnica. Dzięki możliwości złożenia do kompaktowych rozmiarów możesz go również bardzo łatwo transportować. Jeśli więc dużo podróżujesz, a zależy Ci na rzetelnym realizowaniu planu treningowego, takie rozwiązanie może być skierowane właśnie do Ciebie.

 

Każdy trenażer rowerowy magnetyczny, ale również elektromagnetyczny czy hydrauliczny, mają tę przewagę nad trenażerami rolkowymi, że w zależności od rodzaju i modelu są w stanie wygenerować bardzo duży opór. Pozwala to na zwiększenie swojej siły jak również wytrzymałości podczas jazdy na zadanym obciążeniu. Dzięki temu możesz stworzyć sobie warunki, jakich z różnych względów nie mógłbyś uzyskać podczas treningu na zewnątrz. Klasycznym przykładem może być symulacja długiego i stromego podjazdu, o którym z racji ukształtowania terenu niektórzy mogą jedynie pomarzyć.

 

Jeśli zatem chciałbyś uniezależnić się od zewnętrznych warunków pogodowych czy mieć możliwość realizowania planu treningowego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wśród dostępnych urządzeń na pewno wybierzesz trenażer na tylne koło, który spełni Twoje oczekiwania. Jeśli natomiast będziesz miał dodatkowe pytania odnośnie wybranego modelu, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Trenażery na tylne koło tylko z akcesoriami!

Aby móc cieszyć się pełnym komfortem podczas treningu, warto zwrócić uwagę na dodatkowe akcesoria. Przede wszystkim, istotne jest dobranie specjalnej opony do trenażera, która zminimalizuje hałas podczas użytkowania. Dodatkowo, gruba mata pochłonie wibracje, co przyczyni się do jeszcze większej wygody podczas treningu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także inne produkty, które z pewnością usprawnią Twoje ćwiczenia, takie jak osłona przeciwpotowa. Dzięki nim trening na trenażerze na tylne koło będzie jeszcze bardziej efektywny i przyjemny.

 


 

Zobacz również:

 

zamknij [x]