Oświetlenie rowerowe

Jazda rowerem po zmroku wymaga szczególnej ostrożności. Dlatego tak istotne jest oświetlenie rowerowe, które zgodnie z polskim prawem jest obowiązkowym wyposażeniem roweru. Sprawnie działające oświetlenie czyni rowerzystę widocznym na drodze i ułatwia jazdę w nocy.

 

W ofercie naszego e-sklepu znajdziesz szeroki wybór lamp przednich, które różnią się długością działania, a także mocą, którą osiągają. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać lampę o mocy 25 lux lub mocną lampę o potężnej mocy 1600 lumenów z wbudowanym akumulatorem oraz wskaźnikiem jego naładowania. Oferujemy również lampy rowerowe tylne z kilkoma trybami świecenia: migającym, pulsacyjnym i stałym. Do wyboru mamy także rodzaje zasilania: na baterie, akumulator, ładowane za pomocą USB. Znajdziesz u nas także zestawy lamp przednich i tylnych do roweru, a także lampki czołowe rowerowe.


Oświetlenie rowerowe to aspekt nie tylko wymagany prawnie, przede wszystkim odpowiednie oświetlenie rowerowe wpłynie na zwiększenie Twojego bezpieczeństwa na drodze.

Producent:
wybierz
Cena:
wybierz
od
do
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]