Biegowe

Rowery dziecięce są dostępne w wielu różnych wariantach, co umożliwia „bezbolesne” odzwyczajenie pociechy od wózka i noszenia na rękach. Jeżeli jeszcze jest za wcześnie, żeby kupować klasyczny dwukołowy rower dla dziecka, a chcemy już zacząć uczyć naszą pociechę koordynacji ruchowej, utrzymywania równowagi i kontrolowania kierunku jazdy, bardzo trafionym wyborem będzie rowerek biegowy. Rowery dla dzieci bez pedałów to świetna zabawa, a ponadto dobrze wpływają na cały rozwój psychofizyczny.

 

Praktyczną zaletą jest to, że rodzice, którzy wyposażą swoją pociechę w drewniany rowerek biegowy, są w stanie przemierzyć z nią większy dystans. Z reguły rowerki drewniane dla dzieci są lżejsze, co może mieć szczególne znaczenie dla dziewczynki.

 

To bardzo ważne, żeby w pierwszych latach życia zaszczepić w dziecku zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu – z pewnością po jakimś czasie zaczną je interesować rowery dla dzieci z pedałami, a rowerki biegowe pójdą w odstawkę. W tej kategorii w naszym sklepie dominują marki Puky, Rebel Kidz, Winora – producenci zadbali o to, żeby rowerki dla dzieci biegowe były bezpieczne, bez ostrych krawędzi. Dzieci chętnie korzystają z takiej formy rekreacji. Z pewnością nie jest to zabawka, którą zaraz rzucą w kąt.

 

Rowerki biegowe są przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Rower dla dwulatka bez pedałów będzie odpowiedni jako pierwszy rower dla dziecka, które uczy się motoryki jazdy na rowerze. Po dwóch latach rowerek biegowy nadal będzie się nadawał jako pojazd dla czterolatka ponieważ rowerki biegowe te są przeznaczone dla dzieci o wzroście 80 - 108 cm.

zobacz więcej »
Marka
Creme
Puky
Rebel Kidz
Winora
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]