Brubeck

Marka Brubeck jest czołowym producentem odzieży termoaktywnej w Polsce. Posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybucyjną, która rozwija skrzydła, również za granicą. Brubeck dysponuje bogatą ofertą produktów termoaktywnych jak bielizna sportowa, codzienna, outdoorowa i ochronna. Odpowiednie zestawienie dzianin i narzędzi składa się na kompletny produkt, odzież funkcjonalną o każdej porze roku i zmienne warunki atmosferyczne. 

 

Brubeck wspiera i współpracuje z profesjonalistami i sportowcami, którzy weryfikują produkty marki, poprzez użytkowanie i testowanie w warunkach wymagających najwyższych standardów. Wypróbowują odzież Brubeck, udzielając przy tym cennego feedbacku, czym usprawniają system produkcji. Gdyby porównać stosunek ceny do jakości, Brubeck wypada bardzo korzystnie na tle innych producentów. 

 

Odzież termoaktywna marki Brubeck dedykowana jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie, pragnącym czuć się komfortowo w każdych warunkach atmosferycznych. 

zobacz więcej »
Cena od
do
Podkategorie
Produkty

Branża odzieży termoaktywnej w naszym kraju wciąż się rozwija i chłonie nowe technologie. Brubeck buduje swój fundament w Polsce, ale ekspanduje również na inne kraje europejskie. Brubeck w swojej ofercie zawiera zaplecze wiedzy i surowce odpowiadające najwyższej jakości i zmieniających się potrzeb klientów.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]