Kubek termiczny

Kto w zimowo-jesienne chłody nie napije się ciepłej herbaty czy kawy? Kubek termiczny umożliwia nam cieszenie się ciepłem napoju jak najdłużej. Na naszej stronie znajdują się kubki termiczne, które przede wszystkim trzymają ciepło i są szczelne.  Camelbak Forge to gwarancja szczelności w każdych warunkach. Podwójne ścianki z metalu nierdzewnego, izolowane próżniowo utrzymują temperaturę Twojego napoju przez ponad 4 godziny, a dolny dekielek przeciwuderzeniowy chroni kubek przed wgnieceniem czy pęknięciem, jak ten upadnie z wysokości. Kubek Camelbak można łatwo obsługiwać jedną ręką. Kubki termiczne mają być funkcjonalne, ale też mogą ciekawie wyglądać.  W naszej ofercie nie brak kubków, które cieszą oczy. 

 

Podsumowując, ważnymi aspekatami kubków termicznych, które bierzemy pod uwage to:

 

  • pojemność (między 200 - 900 ml)
  • szczelność (Camelbak Forge posiada samouszczelniający się przycisk)
  • trzymanie ciepła (nasze kubki utrzymują ciepło ponad 4 godziny)
  • pokrywka (gwarantuje szczelność)
  • kształt (kubki Camelbak Kickbak mają ergonomiczny kształ i pasują do większości uchwytów na rower)
  • materiał wykonania (trwały, nie utrzymujący zapachu i smaku napoju)

Polecamy kubki Camelbak, które spełniają powyższe paramentry. 

zobacz więcej »

Kubek termiczny sprawi, że kawa, którą chcemy zabrać do pracy pozostanie ciepła przez parę godzin, a mrożona herbata utrzyma niską temperaturę, gdy potrzebujemy orzeźwienia. Kubki termiczne są zatem świetnym gadżetem zarówno na upały, jak i chłody. Każdy podróżnik powinien o nim pamiętać, gdy wybiera się na wycieczkę - rowerową, pieszą lub innym środkiem transportu. Kubek termiczny Camelbak sprawdzi się w każdych warunkach – w pracy, w szkole, na spacerze, na zakupach czy w parku. To także wspaniały pomysł na prezent. 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]