Busch & Muller

Kategorie
Filtry
Cena

Busch+Muller - Najwyższa jakość

Firma Busch+Muller od samego początku swojej działalności zawsze kładła ogromny nacisk na tworzenie wyrobów o niemieckim rodowodzie. Każdy aspekt procesu tworzenia oświetlenia i luster - począwszy od projektu, aż po produkcję - odbywa się w naszym zakładzie w Meinerzhagen, w Nadrenii Północnej. Tym samym zapewniamy, że nasze produkty są tworzone z niezwykłą precyzją charakterystyczną dla niemieckiego rzemiosła. Dzięki temu nasi klienci otrzymują wyroby najwyższej jakości.

Wiele nietypowych rozwiązań

W asortymencie sklepu internetowego Rowertour.com znajdziesz bogaty wybór produktów tej renomowanej, niemieckiej marki. Dostępne są wysokiej jakości przednie i tylne oświetlenie, które można idealnie dopasować do Twojego roweru. Ponadto oferujemy interesujące i wszechstronne lusterka wsteczne. Produkty wzbogacą wygląd Twojego jednośladu, a także zapewnią większe bezpieczeństwo użytkownikom. Lusterka gwarantują poszerzenie pola widzenia kolarza, natomiast lampy zwiększą jego widoczność na drodze po zmroku. Dzięki nim jazda będzie bardziej atrakcyjna i bezpieczna dla każdego rowerzysty.

Oświetlenie do rowerów elektrycznych Busch & Muller

Rosnąca popularność rowerów elektrycznych skłoniła projektantów Busch+Muller do opracowania innowacyjnych, dedykowanych rozwiązań. Ze względu na zmienne napięcie prądu stałego w elektrycznych rowerach, konieczne jest zastosowanie specjalnych systemów oświetlenia, różnych od tych stosowanych w tradycyjnych jednośladach. Dzięki przemyślanym technologiom, oferowane przez Busch+Muller produkty zapewniają niezawodność. Co istotne, są one kompatybilne z większością dostępnych na rynku rowerów elektrycznych.

 


zamknij [x]