CEMA

Kategorie
Filtry
Cena

Szeroka oferta profesjonalnych części i narzędzi CEMA

W ofercie marki CEMA znajdziemy szeroki wybór wszystkich łożysk, które umieszcza się w klasycznym rowerze. Praktycznie nie ma więc możliwości, aby ktoś nie znalazł odpowiedniego dla siebie zestawu.

Suporty o niskim oporze toczenia

Oferta suportów CEMA obejmuje wszystkie najbardziej popularne standardy jak asymetryczne BB30, T47 Trek czy OSBB. Łącznie jest to około 16 różnych systemów, a w ramach każdego z nich dostępne jest zazwyczaj po kilka modeli w różnych kolorach lub z różnego rodzaju łożyskami. Nad samymi łożyskami warto się pochylić chwilę dłużej. CEMA duży nacisk kładzie na zmniejszenie oporów toczenia w swoich produktach. Zarówno modele na kulkach stalowych, jak i rzecz jasna na ceramicznych cechują się bardzo niskimi oporami toczenia.

Łożyska kół rowerowych

Ciekawą propozycją są także łożyska do kół. Tutaj również znajdziemy ceramiczne i stalowe łożyska w wielu popularnych rozmiarach. Jeśli jednak nie chcemy zmieniać całych łożysk możemy po prostu wymienić kulki, które CEMA ma w swojej ofercie.

Łożyska sterów w rowerze

W łożyskach sterów nie znajdziemy ceramicznych kulek, ponieważ byłby to zdecydowany przerost formy nad treścią i niepotrzebny wydatek. Są jednak łożyska stalowe, które dzięki doskonałemu uszczelnieniu będą nam służyć przez długi czas. Kiedy następnym razem będziemy musieli wymienić łożyska sterów w swoim rowerze warto rozważyć zakup sterów CEMA. Mimo wyższej ceny sumarycznie taki zakup bardziej się opłaci, bo przy odpowiednim dbaniu i regularnym serwisowaniu posłużą nam przez wiele lat. 

Ceramiczne kółka przerzutek

Karbonowe wózki i ogromne kółka przerzutek to ostatnio bardzo modny temat. Jeśli jednak nie chcemy kupować wózka za ponad tysiąc złotych i bawić się w poszukiwanie dużych kółek, których zasadność stosowania nie została w 100% potwierdzona możemy postawić na klasyczne kółka 12 lub 14T, które występują w wersji stalowej, ceramicznej i full ceramic. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą łożysk CEMA, a w razie problemów z wyborem do kontaktu z naszym doświadczonym działem obsługi klienta.

 


zamknij [x]