Coleman

(84)
Kategorie
Cena
Ocena klientów

Namiot na dobrą wyprawę

Namioty Coleman to dla wielu synonim bezpieczeństwa i niezawodności. Ich szeroka oferta obejmuje zarówno namioty wyprawowe, lekkie namioty idealne do bikepackingu oraz modele typowo campingowe, które dzięki technologii BlackOut Bedroom zatrzymują większość promieni słonecznych, które od samego świtu budzą nas i szybko nagrzewają tradycyjny namiot. BlackOut Bedroom docenią więc przede wszystkim uczestnicy festiwali i koncertów plenerowych, którzy późno kładą się spać i wstają w godzinach południowych, a także osoby wypoczywająca na kempingach. Wyprawowe i rowerowe namioty marki Coleman charakteryzują się wspomnianą niezawodnością, niską wagą oraz wieloma rozwiązaniami, które umożliwiają komfortowy sen nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Śpiwory i materace dla Twojej wygody

Aby zasnąć pod namiotem niezbędny jest odpowiedni komfort cieplny, ponieważ nawet w czasie letniego odpoczynku noce mogą być bardzo chłodne. Przyda się więc dobrze izolujący od podłoża materac. Dzięki powietrznemu wypełnieniu niweluje on wszelkie nierówności, które wyczulibyśmy pod klasyczną karimatą.

 

Wybór śpiwora powinniśmy zacząć przede wszystkim od doboru właściwego rozmiaru oraz komfortu cieplnego. Nie zawsze im cieplejszy tym lepszy, ponieważ w bardzo ciepłych śpiworach będzie nam po prostu za gorąco przez co możemy się budzić w ciągu nocy. Przeglądając ofertę śpiworów zwróćmy przede wszystkim uwagę na temperaturę komfort i dobierzmy ją do przewidywanych warunków w jakich będziemy nocować. Pamiętajmy, że podane wartości dotyczą najczęściej statystycznego mężczyzny. Jeśli jesteśmy szczupli, źle znosimy zimno lub jesteśmy kobietą, która zazwyczaj ma niższą odporności za niską temperaturę to powinniśmy wybrać śpiwór o komforcie o kilka stopni niższym.

Kuchenki, kartusze i inne akcesoria

Marka Coleman słynie także z produkcji doskonałych kuchenek turystycznych oraz kartuszy do nich. Kartusze gwintowane występują w trzech pojemnościach: 100; 240 i 440g. Dużą popularnością cieszą się szczególnie kartusze Extreme. Są wydajne i sprawdzają się w bardzo niskich temperaturach oraz na dużych wysokościach. W połączeniu z doskonałymi kuchenkami gazowymi umożliwiają szybkie przygotowanie ciepłego posiłku. Niezbędnego podczas każdej wycieczki, wyprawy lub wypoczynku na łonie natury. Poszukując doskonałej jakości sprawdzonych namiotów, śpiworów i innych akcesoriów turystycznych warto postawić na markę Coleman. Zapraszamy do zapoznania się ofertą i do zakupów.

 


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem