Crank Brothers

Filtry
Cena

Sięgnij szczytu z marką Crank Brothers

Crank Brothers to światowej renomy marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości komponentów, akcesoriów i narzędzi rowerowych. Ich produkty są rygorystycznie testowane przez uznaną grupę sportowców, co gwarantuje użytkownikom doskonałą wydajność oraz długotrwałą trwałość. Dzięki temu każda wyprawa rowerowa staje się jeszcze bardziej satysfakcjonująca, a zadowoleni klienci z chęcią sięgają po kolejne produkty marki. Oferując unikatowe rozwiązania i utrzymując wysokie standardy, Crank Brothers przyciągają zarówno profesjonalistów, jak i amatorów kolarstwa.

Pedały Crank Brothers - styl i wydajność

Pedały SPD Crank Brothers to chyba najbardziej rozpoznawalny produkt, dzięki któremu marka zyskała rozgłos na całym świecie. Mowa o tzw. ubijakach (ang. egg beater). Swoim wyglądem przypominają końcówki miksera do ubijania białek. Ta niecodzienna konstrukcja umożliwia wpięcie pedałów z czterech, a nie jak w przypadku pedałów konkurencji tylko z dwóch stron. Drugą zaletą jest błyskawiczne czyszczenie z błota. To dzięki większym prześwitom i mniejszej ilości zakamarków, w których mogą osadzić się różnego rodzaju zanieczyszczenia.

 

Pedały Crank Brothers to także bardziej klasyczne modele przeznaczone do XC, Trailu, Enduro czy DH. Mówiąc bardziej klasyczne mamy na myśli wpinane z obu stron, z niedużą płytką podpierającą but. Candy i Mallet to właśnie tego typu pedały. Wszechstronne, niezawodne, doskonale współpracują z butami XC, Enduro, gravelowymi i zimowymi.

Multitool Crank Brothers jako kieszonkowy bohater

Multitool rowerowy Crank Brothers to podręczny zestaw narzędzi składający się w swojej podstawowej wersji z kluczy imbusowych, wkrętaków płaskich i krzyżowych oraz klucza Torx T25. Multitool Crank Brothers w swojej najbardziej rozbudowanej wersji posiada ponadto: etui mieszczące klucz i zestaw naprawczy do opon tubeless, narzędzie do prostowania tarcz hamulcowych, klucz do odkręcenia wentyla oraz śrubokręt krzyżakowy w dwóch rozmiarach.

 

Multitool Crank Brothers to nie tylko przydatny zestaw narzędzi, który może uratować nasz wyjazd rowerowy w przypadku jakiejś drobnej awarii. Jest to także bardzo chętnie wybierany produkt na prezent dla rowerzysty. Obojętnie czy to urodziny, imieniny czy Gwiazdka – pięknie wykonany multitool z pewnością ucieszy każdego fana jazdy na rowerze. Nieważne, że już ma jakiś tam zestaw narzędzi. Crank Brothers z pewnością będzie ładniejszy!

Wydajne pompki Crank Brothers

Pompka Crank Brothers to z pozoru normalne narzędzie służące do pompowania kół. Tak też właściwie jest, ale projektanci z Crank’a nie byliby sobą, gdyby nie dodali jej jakiejś wyjątkowo przydatnej funkcji, która to pompowanie usprawni. Przykładem może być ręczna pompka z wężykiem, który możemy odczepić i schować w korpusie pompki, a chcąc z niej skorzystać wystarczy zbliżyć wężyk do wylotu powietrza, a silne magnesy załatwią resztę. Dzięki temu możemy zapomnieć o ciągłym wkręcaniu i wykręcaniu wężyka co ma miejsce w pompkach konkurencji.

 

W pompkach podłogowych innowacją bez wątpienia jest przełącznik wysokiego ciśnienia, który zdecydowanie ułatwia pompowanie opon. Dzięki swojemu aluminiowemu korpusowi pompka jest lekka i prezentuje się doskonale w naszym domowym warsztacie rowerowym.

 

Niezależnie od tego, czy szukamy eleganckiego produktu na prezent dla rowerzysty, czy chcemy postawić na sprawdzone, wytrzymałe i innowacyjne produkty takie jak pedały, klucze, pompki i klucze rowerowe warto zainwestować w markę Crank Brothers. To z pewnością nie będą pieniądze wyrzucone w błoto, a z naszego zakupu będziemy mogli cieszyć się przez długie lata.