Jack Pack

Kategorie
Filtry
Cena

Jack Pack - Polskie produkty do bikepackingu

Jack Pack to polska marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji toreb do bikepackingu. Założyciel marki, pan Jacek, dzięki swojemu doświadczeniu i pasji do turystyki rowerowej, wprowadza do produkcji innowacyjne pomysły na zamocowanie kompaktowego bagażu do każdego rodzaju roweru. Każdy produkt jest starannie zaprojektowany i wykonany z najlepszych jakościowo tkanin i komponentów, a ich solidne wykonanie gwarantuje długotrwałe użytkowanie podczas licznych wyjazdów.

Oferta pełna wrażeń

W ofercie marki Jack Pack znajdziemy szeroki wybór toreb, które z łatwością montujemy na ramach, kierownicach i siodłach większości rowerów dostępnych na rynku. Wśród oferowanych modeli znajdują się między innymi klasyczne torby podsiodłowe o różnych rozmiarach, torebki na górną rurę, torby mocowane w trójkącie ramy oraz torebki na kierownicę. Dzięki temu każdy rowerzysta znajdzie idealnie dopasowaną torbę do swojego sprzętu.

 

Wszystkie torby Jack Pack wykonane są z wytrzymałych materiałów, które gwarantują ich długie użytkowanie w czasie licznych wyjazdów. Przemyślany system mocowania za pomocą pasków pozwala na łatwe i szybkie dopasowanie toreb do większości rowerów. Tkaniny są odporne na przypadkowe uszkodzenia i wilgoć, a marka często sięga po doskonale znaną fanom outdooru tkaninę Cordura®. Zamki pochodzą natomiast od renomowanego producenta YKK®.

 

Marka Jack Pack to gwarancja najwyższej jakości produktów, które doskonale spełnią swoją funkcję zarówno podczas krótszych, jednodniowych wypadów na dwóch kółkach, jak i dłuższych wypraw z minimalistycznym ekwipunkiem.

 


zamknij [x]