Merida Akcesoria

Filtry
Cena

Merida - sakwy

W ofercie naszego sklepu można znaleźć produkowane przez markę Merida sakwy rowerowe, które sprawdzają się doskonale podczas codziennych dojazdów do szkoły, pracy lub kiedy chcemy pojechać na niespodziewaną wycieczkę rowerową. Sakwy Merida to akcesoria, które mogą być używane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Produkowane przez markę Merida akcesoria, takie jak sakwy rowerowe są bardzo komfortowe i funkcjonalne i sprawdzają się zawsze, bez względu na to, w jakim kierunku pojedziemy oraz w jakich warunkach przyjdzie nam się poruszać. Produkowane przez markę Merida sakwy są wysoce odporne na działanie wilgoci, wody oraz pyłu i kurzu. Biorąc pod uwagę tak dobre parametry, nie trzeba się martwić o swój bagaż, nawet wtedy gdy zabieramy swoje sakwy w ekstremalną wyprawę rowerową po górach, w lasach czy po szutrach.

 

Sakwy rowerowe Merida charakteryzują się dużą solidnością, którą udało się uzyskać dzięki wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów oraz niesamowitą dbałość o detale. Sakwy na rower produkowane przez markę Merida różnią się od siebie przede wszystkim pojemnością, która odpowiada różnym aktywnością na świeżym powietrzu. W zależności od tego jak będziemy wykorzystywać sakwy rowerowe, możemy odpowiednio dobrać ich pojemność. Dostępne w asortymencie marki Merida sakwy rowerowe pozwalają na schowanie do nich zarówno drobnego ekwipunku takiego jak klucze, portfel czy telefon, jak również na zabranie odzieży, jedzenia, czy nawet dużego namiotu.

 

Jadąc w dłuższą podróż, musimy być wyposażeni w cały niezbędny sprzęt biwakowy, który pozwoli nam na niezakłócony odpoczynek, cały ten ekwipunek można  bez problemu spakować do wodoodpornych sakw rowerowych, które zapewniają im maksymalne bezpieczeństwo podczas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli sakw rowerowych są wyposażone w system pozwalający na szybkie i bezpieczne zamontowanie ich na bagażniku rowerowym. Wysokiej jakości system montażu zabezpiecza nasz bagaż podczas transportu, zapobiegając przed jego przypadkowym upadkiem na trasie i tym samym na utratę cennego bagażu. Produkowane przez markę Merida sakwy są wykonane w atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, które mogą się podobać nawet najbardziej wybrednemu kolarzowi.

Lampka Merida

Poza sakwami rowerowymi, jednym z najczęściej sprzedających się akcesoriów jest funkcjonalna lampka Merida. Produkty te charakteryzuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Dzięki temu lampki marki Merida zyskują z roku na rok coraz większą popularność. Biorąc pod uwagę wszystkie produkowane przez markę Merida akcesoria, możemy mieć pewność, że również lampki rowerowe cechują się wysoką jakością wykonania, która gwarantuje niezawodną pracę w każdych warunkach. W naszym sklepie rowertour.com można znaleźć zarówno lampki na przód, jak i na tył. Wszystkie z prezentowanych lampek rowerowych Merida są wyposażone w energooszczędne diody LED barwy białej lub czerwonej, które gwarantują długą pracę na bateriach. Długotrwała praca na baterii oraz wydajność to cechy, które powinna mieć porządna lampka rowerowa. Lampki rowerowe Merida posiadają te cechy, dlatego znajdują się w światowej czołówce jeśli chodzi o oświetlenie rowerowe.  

 

Lampki i latarki oferowane przez Meridę posiadają bardzo jasne diody LED, które zapewniają bardzo dużą siłę światła, która jest w zupełności wystarczająca podczas jazdy w mieście po zmroku i poza nim. Lampki Meridy posiadają atrakcyjny design, który idealnie wpisuje się w coraz popularniejsze trendy. Merida dysponuje także modelami lampek w formie tradycyjnych latarek, które bez problemu można zamocować na kierownicy naszego roweru lub używać jak popularnych latarek. Kształt podobny do latarki bez wątpienia poprawia funkcjonalność, dlatego marka Merida postawiła na taką koncepcję. W zestawie z lampkami rowerowymi dostajemy także dedykowane uchwyty, które pozwalają na montaż lampki na rowerze oraz komplet baterii umożliwiających pierwszą jazdę. Lampki rowerowe są wykonywane z wytrzymałego tworzywa sztucznego lup aluminium. Wszystkie są także wodoodporne, dzięki czemu można z nich korzystać nawet podczas deszczu. Mocna wiązka światła w lampkach Meridy pozwala na bezpieczną jazdę po zmroku, jednocześnie nie oślepiając kierowców i innych uczestników ruchu drogowego poruszających się w naszą stronę. Lampka Merida może być zasilana z baterii AA lub AAA w zależności od modelu, jaki wybierzemy.

 


zamknij [x]