Mitas

Kategorie
Filtry
Cena

Mitas opony rowerowe

Produkowane przez Mitas opony rowerowe oferują wysoką jakość, która jest porównywalna do ogumienia innych znanych producentów. Mitas jest tradycyjnym producentem opon rowerowych z ogromnym zapleczem w dziedzinie badań i rozwoju. Dzięki kładzeniu nacisku na innowację marka Mitas uzyskała tytuł jednego z największych europejskich producentów ogumienia do zastosowania pozadrogowego. W chwili obecnej opony rowerowe Mitas są produkowane w pięciu zakładach produkcyjnych w Ameryce oraz w Europie. Marka ta eksportuje swoje wyroby na rynki całego świata. Mitas opony ze swoich fabryk sprzedaje także znanym producentom rowerów, które montują to ogumienie w produkowanych przez siebie rowerach. Marka do produkcji opon rowerowych wykorzystuje tylko sprawdzone mieszanki gum o doskonałych parametrach, które zapewniają im doskonałą przyczepność i dużą odporność na zużycie. Klienci mają do wyboru wersje opon drutowych oraz zwijanych. Opony Mitas wyposażone w drut dużo lepiej trzymają się na obręczy rowerowej. Opony zwijane są za to dużo lżejsze od opon drutowych i umożliwiają zabranie takiej opony w podróż jako ogumienie zapasowe.

 

Każda opona rowerowa Mitas przed wypuszczeniem jej na rynek jest dokładnie sprawdzana przez drobiazgowy i precyzyjny zespół testowy, dzięki temu możemy być pewni, że jako klienci otrzymamy wyłącznie pełnowartościowy i solidny produkt. Mitas produkuje także opony w niewielkich rozmiarach takich jak 16 cali, 20 cali, czyli takie opony, które są montowane w rowerach typu BMX oraz w składakach i których wielu producentów nie posiada w swojej ofercie. Dostępne są także opony w najpopularniejszych rozmiarach takich jak 26, 28 oraz 29 cali. Opony rowerowe Mitas doskonale sprawdzają się w podczas trudnych warunków atmosferycznych i podczas jazdy w wymagającym terenie. W tej chwili producent oferuje wiele modeli opon przystosowanych głównie do jazdy rekreacyjnej, a także sporo modeli dopasowanych do jazdy sportowej i wyczynowej.

 

W sklepie internetowym rowertour.com mamy możliwość wyboru spośród szerokiego wachlarza opon Mitas do każdego rodzaju kolarstwa. Opony rowerowe Mitas występują w przeróżnych wariantach rozmiarowych, materiałowych oraz kolorystycznych tak, aby nasz klient miał możliwość wyboru odpowiednich opon rowerowych dla siebie i swojego jednośladu. Bez znaczenia, jakim rowerem podróżujesz, czy jest to rower miejski, górski czy trekkingowy, w ofercie marki Mitas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Innowacje są siłą napędową tej marki. Aby w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby wszystkich swoich klientów, producent zobowiązuje się do ciągłego rozwoju i implementacji nowości do każdego produktu.

Mitas dętki rowerowe

Produkowane przez markę Mitas dętki rowerowe gwarantują długotrwałą żywotność oraz gwarancję utrzymania pożądanego ciśnienia w oponach. W celu zapewniania optymalnych osiągów i parametrów opon Mitas warto zdecydować się na dętki rowerowe od tego samego producenta. Marka produkuje dętki rowerowe o różnych rozmiarach oraz w wersjach wyposażonych w różne typy wentyli rowerowych. Do wyboru mamy przede wszystkim dętki Mitas z wentylami Schrader, Presta oraz Dunlop. Wybór wentyla zależy od średnicy otworu, w jaki wyposażona jest nasza obręcz roweru. Ponadto możemy wybierać spośród różnej długości wentyli.

 

Podstawowa długość wentyli w dętkach Mitas to 40 mm. Rozmiar dętki do roweru dopasowuje się do właściwego rozmiaru opon. Rozmiary znajdują się na opakowaniu dętki lub samej dętce, mogą być one podawane w milimetrach bądź calach. Dętki rowerowe Mitas do szosówki są znacznie węższe niż przeznaczone do rowerów górskich, ale równocześnie są też bardziej wytrzymałe na silne ciśnienie, którego używa się do pompowania opon w rowerach szosowych. Każda dostępna w naszym asortymencie dętka Mitas posiada doskonały stosunek jakości do ceny.

 


zamknij [x]