Mitas

Mitas to czeska marka ogumienia z ponad 100-letnią tradycją, które znajduje zastosowanie w rolnictwie oraz w sportach motorowych. Marka oferuje opony i dętki do rowerów, do motocykli, a także do maszyn rolniczych. Wszystkie produkty są wytwarzane w czeskim zakładzie produkcyjnym. Produkty marki Mitas charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która spełnia wszelkie wymogi i standardy międzynarodowe. Marka może się pochwalić certyfikatami jakości otrzymanymi przez firmę SGS w Zurichu.


Wcześniej marka nosiła nazwę Rubena, natomiast od roku 2019 nazwa zmieniła się na Mitas. Firma dysponuje nowoczesnymi systemami zarządzania produkcją i jej planowaniem, dzięki tym narzędziom marka zapewnia terminową dostawę swoich produktów do odbiorców w całej europie. Mitas jest największym dostawcą radialnych oraz diagonalnych opon na rynek niemiecki. Firma ta poprzez swoje duże doświadczenie tworzy nowe produkty z zastosowaniem wszystkich najlepszych technologii dostępnych na rynku. Marka Mitas jest regularnie wyróżniana jako najlepszy dostawca ogumienia na rynku. Produkty firmy Mitas oferują bardzo dobry stosunek jakości do ceny, dlatego są jednymi z najczęściej kupowanych produktów w sklepie rowerowym rowertour.com.

zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]