Nikwax

Nikwax to światowy lider w produkcji i opatentowywaniu środków do czyszczenia, impregnacji oraz pielęgnacji ubrań i obuwia. W trakcie wielu lat rozwoju i badań, Nikwax wprowadził na rynek serię unikalnych preparatów, których stosowanie zapewnia, że ubiór zachowa swoje parametry niezależnie od warunków pogodowych. Nowoczesne tkaniny, tj. Softshell, nubuk, skóra syntetyczna, naturalna, włókna poliestrowe, posiadają szereg cech, które zapewniają ochronę przed wilgocią, wiatrem, deszczem. Jednak każda część odzieży, zaniedbana, wystawiona na długi czas na działanie niekorzystnych warunków oraz zabrudzenia, traci swoje właściwości. W utrzymaniu oraz poprawie parametrów użytkowych, niezastąpione są środki Nikwax. Mają znakomite własności zmniejszające tarcie tkanin, działają hydrofobowo, wzmacniają intensywność kolorów oraz znacznie ułatwiają utrzymanie w czystości butów, okryć wierzchnich a nawet Twojego śpiwora czy też namiotu. Z Nikwax przedłużysz również czas używania swojej odzieży, bo dobrze zabezpieczona, na długo zachowana estetyczny wygląd. Nikwax posiada ofertę poświęconą zarówno branży sportowej, rekreacyjnej oraz życia codziennego.


 


 

zobacz więcej »
Podkategorie
Produkty

Założycielem Nikwax jest Nick Brown, który opatentował wodoodporny elastomer Nikwax TX.10i . Podstawą dla Nikwax TX.10i jest EVA, materiał, który wykorzystywany jest w produkcji podeszwy do butów. Polimer TX.i10 jest czynnym składnikiem wszystkich impregnatów do tkanin i obuwia. Jest to unikatowa technologia Nikwax, która sprawia, że produkty Nikwax zdobywają przewagę na rynku. Przy implementowaniu najnowszych technologii Nikwax nie zapomina o ekologii, dlatego środki Nikwax są bezpieczne zarówno dla użytkownika, jak i środowiska naturalnego. 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]