Puky

Kategorie
Filtry
Cena

Rowerki Puky

Każdy wykonany przez markę Puky rowerek jest badany i testowany pod kątem ergonomii jazdy, a także bezpieczeństwa dlatego można być pewnym o zdrowie naszego dziecka. W ofercie naszego sklepu znaleźć można rowerek biegowy Puky, który sprawdzi się doskonale w pierwszych latach życia dziecka. Rowerek Puky to idealny produkt na prezent, który można wręczyć podczas urodzin naszego dziecka.

 

Dzięki produktom takim jak rowerek Puky dziecko nabiera już od najmłodszych lat pozytywnych nawyków przygotowujących je do jazdy na rowerze z prawdziwego zdarzenia. Firma Puky  cały czas dba o swoje produkty i usprawnia je, biorąc pod uwagę przyzwyczajenia ich użytkowników. Każdy rowerek biegowy Puky dostępny jest w naszym sklepie w kilku wersjach kolorystycznych, dlatego możemy wybrać odpowiedni rowerek Puky dla dziecka, uwzględniając jego ulubioną kolorystykę. Ponadto każdy produkowany przez markę Puky rowerek biegowy jest wyposażony w stopkę, dzięki której dziecko może w łatwy sposób postawić rowerek Puky w pozycji pionowej gdy nie jest on aktualnie używany.

 

Obecnie oprócz bardzo dużego asortymentu w postaci rowerków marka Puky oferuje także pokaźny wybór akcesoriów do tych pojazdów zwiększających zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort podczas aktywnego korzystania z całej gamy rowerków i jeździków Puky. Rowerki dla dzieci oferowane przez niemiecką markę Puky wyróżniają się nie tylko wieloletnią i bogatą historią na rynku, ale także najlepszą jakością używanych do produkcji materiałów, z jakich są wykonywane wszystkie pojazdy. Te cechy zapewniają naszemu dziecku dużo radości podczas jazdy i zabawy w pomieszczeniach oraz na zewnątrz.

 

Kiedy już nasze dziecko nauczy się jazdy na pojeździe, jakim jest biegowy rowerek Puky, wówczas można spróbować przesiadki i nauki jazdy na rowerze Puky wyposażonym w pedały. Rowerki z pedałami marki Puky również znajdują się w naszej ofercie. Rowerki są wyposażone w atrakcyjne dodatki takie jak kolorowe dzwonki, flagi z ulubionymi bohaterami z bajek czy frędzle na kierownicy. 

Rower junior od Puky

Kolejnym punktem na drodze małoletniego rowerzysty są oferowane przez markę Puky rowery Junior. Produkowane przez Puky rowery Junior w dużym stopniu przypominają rowery dla dorosłych, z tego względu nasze dziecko może poczuć, że jeździ na podobnym rowerze jak jego rodzice. Taka sytuacja wzmaga motywację dziecka i pobudza jego chęć do nauki jazdy na rowerze Puky wyposażonego w pedały. Niska rama w tych rowerach umożliwia łatwe wsiadanie i zsiadanie. Dla dziecka to bardzo ważny element nie tylko na etapie nauki, ale także podczas samodzielnej jazdy. Geometria ramy w rowerach Puky dostosowana jest do wszystkich potrzeb dziecka i gwarantuje zachowanie bezpiecznej, zdrowej i wygodnej pozycji w trakcie jazdy. Trwała powłoka lakierowa w postaci proszku i wysokiej jakości elementy konstrukcyjne rowerów junior gwarantują im długą żywotność.

Jeździki Puky

W ofercie dla najmłodszych dzieci znajduje się produkt, który można znaleźć pod nazwą jeździk puky. Pojazdy te są najlepszym wyborem dla dzieci w wieku od 1,5 roku oraz o wzroście od 80 cm w górę. Jeździki mogą być z powodzeniem używane w domu jak i na zewnątrz. Każdy pojazd biegowy taki jak jeździk puky posiada cztery koła, dlatego dziecko może sprawnie się na nich poruszać bez obawy utratę równowagi oraz ewentualny upadek. Jazda odbywa się poprzez odpychanie się dziecka nogami od ziemi, a także w późniejszej fazie poprzez bieg.

 

Ruchy naszego dziecka na rowerku Puky, takie jak odpychanie się od podłoża lub bieg skutecznie pomagają dziecku rozwinąć jego zdolności motoryczne. Prawidłowe i systematyczne ćwiczenia ruchowe dziecka wpływają bezpośrednio na jego prawidłowy wzrost i przyczyniają się do uformowania u niego prawidłowej postawy ciała. Przede wszystkim nasze dziecko podczas używania jeździka Puky powinno odczuwać przyjemność i frajdę z ruchu, który jest dla niego bardzo ważny we wczesnej fazie rozwoju. Tylko dzięki aktywnemu ruchowi dziecko rozwija swoją motorykę i nabywa podstawowe nawyki do skutecznej nauki jazdy na rowerze. Każdy oferowany przez markę Puky jeździk to pojazd o bardzo prostej i przemyślanej budowie charakteryzującej się także atrakcyjnym wyglądem. 

 

W laboratorium Puky od dziesięcioleci produkowane są najwyższej jakości pojazdy, które są odpowiedzią na ciągle rosnące zapotrzebowanie i wyzwania stawiane przez najmłodszych użytkowników. Lekkie, funkcjonalne, trwałe i pięknie wykończone rowerki Puky zjednują sobie nowe rzesze klientów w całej europie. Asortyment produktów Puky dostępny w naszym sklepie oferuje wszystkie najlepsze produkty, by nasze dzieci czerpały jeszcze więcej radości ze zdrowego ruchu na rowerkach i jeździkach marki Puky.

 


zamknij [x]