Puky

Wszystkie pojazdy Puky są projektowane, konstruowane i produkowane w Niemczech, dzięki czemu możemy mieć pewność, że otrzymamy produkt o wysokiej jakości i trwałości, który nawet po kilku latach zachowa wysoką cenę odsprzedaży. Są tak projektowane, aby zapewnić jak największą możliwość regulacji wielkości przy zachowaniu odpowiedniej pozycji na rowerze. Jeździki marki Puky takie jak Wutsch, czy Pukylino świetnie przygotują Twoje dziecko do jazdy na prawdziwym rowerze!


Od 70 lat Puky projektuje rowery, trójkołowce, koła jezdne, pojazdy ślizgowe i skutery, koncentrując się na przedsiębiorczości społecznej. Dzięki temu pojazdy Puky są konstruowane w kilkunastu warsztatach dla osób niepełnosprawnych, które produkty Puky z taką samą precyzją i radością.


W laboratorium Puky od dziesięcioleci znajduje się odpowiedzi na ciągle rosnące zapotrzebowanie i wyzwania stawiane przez najmłodszych użytkowników. Lekkie, funkcjonalne, trwałe i pięknie wykończone rowerki Puky zjednują nowe rzesze klientów. Asortyment produktów Puky oferuje wszystkie te zalety, by dzieci czerpały jeszcze wiecej radości ze zdrowego ruchu na pojazdach marki.

zobacz więcej »
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]