Rudy Project

(637)
Cena
Ocena klientów

 

Marka od początku stawia na rozwój. Zaawansowana technologia i nauka od zawsze były sercem Rudy Project, a całość dopełnia włoska stylistyka i nowoczesny design. Sięgając po produkty z logiem Rudy Project możemy mieć pewność, że otrzymamy doskonałej jakości okulary, kaski rowerowe czy gogle, które z pewnością nas nie zawiodą. Od 1985 roku wszystkie produkty Rudy Project po mistrzowsku łączą najnowocześniejszą technologię i estetycznie rzeźbione wzornictwo, a także włoską stylistykę i dbałość o szczegóły, aby stworzyć jedne z najlepszych na świecie okularów, nowoczesne rozwiązania w zakresie korekcji wzroku, kasków i sprzętu sportowego. Legendy kolarstwa, sportów motorowych, triathlonu i wielu innych dyscyplin reprezentują Rudy Project, nosząc kaski i okulary przeciwsłoneczne podczas treningów i startów w zawodach na całym świecie. Korzystając z opinii sportowców, Rudy Project opracował unikalne produkty z najnowszymi rozwiązaniami, aerodynamiką i technologią. Rudy Project wspiera i oferuje rozwiązania dla tysięcy profesjonalnych sportowców i entuzjastów sportu na całym świecie. To światowy producent, wytwórca i dystrybutor okularów przeciwsłonecznych, kasków, gogli i okularów z korekcją na najwyższym poziomie technicznym, dostępnych w ponad 60 krajach na całym świecie, w tym również od wielu lat w Polsce.

Kaski Rudy Project - najwyższe standardy

Od 1985 roku wszystkie produkty Rudy Project po mistrzowsku łączą najnowocześniejszą technologię i estetycznie rzeźbione wzornictwo, a także włoską stylistykę i dbałość o szczegóły, aby stworzyć jedne z najlepszych na świecie okularów, nowoczesne rozwiązania w zakresie korekcji wzroku, kasków i sprzętu sportowego. Legendy kolarstwa, sportów motorowych, triathlonu i wielu innych dyscyplin reprezentują Rudy Project, nosząc kaski i okulary przeciwsłoneczne podczas treningów i startów w zawodach na całym świecie. Korzystając z opinii sportowców, Rudy Project opracował unikalne produkty z najnowszymi rozwiązaniami, aerodynamiką i technologią. Rudy Project wspiera i oferuje rozwiązania dla tysięcy profesjonalnych sportowców i entuzjastów sportu na całym świecie. To światowy producent, wytwórca i dystrybutor okularów przeciwsłonecznych, kasków, gogli i okularów z korekcją na najwyższym poziomie technicznym, dostępnych w ponad 60 krajach na całym świecie, w tym również od wielu lat w Polsce.

 

Kaski Rudy Project posiadają najnowsze technologie by zapewnić najwyższe standardy ochrony, fenomenalną aerodynamikę, zdumiewający komfort i wentylację. Unikalna technologia airframe frontal padding zapewnia chłodzenie nad czołem, zapobiegając spływaniu potu na oczy. Minimalizuje proces pocenia wewnątrz kasku, poprawiając cyrkulację powietrza i zapobiegając uwalnianiu nieprzyjemnych zapachów oraz zapewniając najlepszy poziom wydajności.

 

Technologia Opis
Konstrukcja EPS In-Mold Kaski Rudy Project w technologii In-Mold posiadają zewnętrzną powłokę z poliwęglanu odlewaną bezpośrednio podczas etapu wtryskiwania spienionej pianki polistyrenowej (EPS). Rezultatem jest o wiele bardziej sztywna struktura, która jest odporna na uderzenia i wyjątkowo lekka, co pozwala na lepszy system wentylacji. Połączone działanie struktury EPS, pokrywy zewnętrznej z poliwęglanu i egzoszkieletu tworzy odporność na działanie mechaniczne wywołane uderzeniem i rozprasza energię, aby zapobiec przeniesieniu jej na głowę osoby noszącej kask.
HIGH-VISIBILITY Bezpieczeństwo użytkowników jest jednym z głównych celów Rudy Project. Kaski Rudy Project zostały zaprojektowane, aby zapewnić najwyższy standard wydajności i bezpieczeństwa. Wykonane są z najlepszych materiałów, a jasne i fluorescencyjne kolory zapewniają doskonałą widoczność na drodze, zwiększając bezpieczeństwo zawodników i zwracając uwagę kierowców.
RSR 10 RETENTION SYSTEM Lekki, ale wytrzymały system regulacji RSR 10 zapewnia idealne dopasowanie dzięki opasowaniu głowy na całym obwodzie oraz wielu pozycjom pionowym i poziomym do regulacji rozmiaru.
STRAP QUICK CHANGE System zapięcia Quick Change jest jednym z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych użytkownikowi rozwiązań w kaskach. Ta funkcja umożliwia łatwe i szybkie wypięcie pasków i jest dostępna dla modeli Central i Protera. Dzięki prostemu klikowi możesz teraz czyścić paski po codziennej jeździe, zmieniać je po zużyciu lub łatwo zamieniać je z opcjonalnymi kolorami, aby uzyskać niepowtarzalny, niestandardowy wygląd.

Okulary Rudy Project

Wszystkie modele okularów Rudy Project posiadają najnowsze technologie okularowe by zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Nietłukące soczewski fotochromatyczne ImpactX 2

ImpactX 2 to najwyższa na świecie technologia wykonania soczewek fotochromatycznych. Są nietłukące, chroniąc oko i twarz podczas upadku oraz uderzenia o gałąź, owady czy kamień który odskoczył spod koła. Błyskawicznie reagują na zmienne warunki oświetlenia, gwarantując pełen komfort doskonałego widzenia w każdych warunkach.

Rudy Project oferuje aż 6 różnych wersji soczewek fotochromatycznych ImpactX, by sprostać indywidualnym preferencjom i wymaganiom różnorodnych dyscyplin i warunków zewnętrznych:

 

Soczewski Polar 3FX

Technologia POLAR 3FX chroni Twoje oczy przed szkodliwymi promieniami UV i eliminuje oślepiające światło selektywnie filtrując nieszkodliwe długości światła w soczewce. Technologia POLAR 3FX jest stworzona by odfiltrować oślepiające światło lamp samochodowych i odbitego światła od mokrych i błyszczących powierzchni jak woda czy śnieg. Dodatkowo, najnowsze soczewki POLAR 3FX zawierają filtr HD, dokładnie zaprojektowany by zmaksymalizować bezpieczeństwo poprawiając kontrast w mieście, górach i warunkach drogowych. Efektem jest jasne i komfortowe widzenie, wyraźniejsze dostrzeganie kształtów i bardziej jaskrawe kolory z wyraźną redukcją zmęczenia oczu. Soczewki Rudy Project POLAR 3FX są dostępne w szerokiej gamie kolorów  pozwalając na korzystanie z wspaniałego komfortu jaki oferują i wybór koloru, który najbardziej odpowiada Twojemu stylowi.

Soczewki RP Optics - szeroki wachlarz soczewek sportowych do wielu zastosowań

Rudy Project oferuje również zaawansowane technicznie soczewki z najwyższą jakością świetlną dostosowaną do określonych warunków świetlnych. Różnorodne soczewki pozwalają na najwyższą wydajność w każdych warunkach świetlnych i atmosferycznych. RP Optics to filozofia projektowania mająca na celu poprawę właściwości optycznych i ochrony oka dzięki szerokiemu wyborowi soczewek z wysokimi parametrami optycznymi i mechanicznymi, połączonymi z najbardziej zaawansowaną technologią i zastosowaniami naukowymi.

Soczewki Rudy Project posiadają cechy charakterystyczne dla wszelkich soczewek w okularach, jak neutralizacja promieniowania ultrafioletowego zupełnie aż do 400nm (ochrona UV 400) i zachowują rozpoznanie kolorów nawet przy mocno przyciemnianych soczewkach.

 

Dodatkowo opracowano szereg filtrów ze specjalną obróbką technologii jak anti-fog, hydrofobiczność czy fotochromatyczność. Dzięki technologii soczewki Rudy Project RP Optics gwarantują ostrość widzenia i ochronę oka, zapewniając takie cechy jak:

 

 


zamknij [x]