Sidi

Początki butów rowerowych SIDI sięgają 1973 roku. Zostały zaprojektowane i wykonane przez Dino Signori. Zarówno buty szosowe, jak i MTB charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem, odpowiednią sztywnością, wysokim komfortem oraz designem, obok którego ciężko przejść obojętnie. Ogromne doświadczenie Dino Signori i umiejętne budowanie wizerunku marki sprawiło, że buty SIDI uważane są za najlepsze na świecie. W butach SIDI jeżdżą tacy kolarze jak: Ivan Basso, Filippo Pozzato, Julien Absalom i Michał Kwiatkowski.


 


Tradycja, zasady oraz zaangażowanie połączone z międzynarodową siecią dystrybucji sprawiły, że SIDI to marka rozpoznawalna na całym świecie. Jakość SIDI została doceniona przez miliony sportowców. Celem SIDI jest rozwój i stosowanie usprawnień tak by produkty SIDI było maksymalnie wygodne i godne zaufania. Łącząc innowacyjne podejście z pół-wiecznym doświadczeniem, SIDI to mistrz w swoim fachu.

zobacz więcej »
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]