Tacx

Tacx to marka rowerowa, której założenie datuje się na 1957 rok, to właśnie w tym roku marka Tacx otworzyła swój własny sklep rowerowych w miejscowości Wassenaar, znajdującej się w Holandii. Dwanaście lat później, bo w roku 1969 marka Tacx otworzyła swoją własną działalność produkcyjną, która na samym początku odbywała się w domu założycieli firmy. Przez kilkanaście lat marka Tacx zdobywała cenne doświadczenie, dzięki któremu mogła cały czas rozszerzać swój asortyment o całkowicie nowe produkty.


Wraz z produkcją dużej ilości produktów marka postanowiła stać się pełnoprawnym przedsiębiorstwem z własną fabryką produkcyjną. Z roku na rok marka Tacx zyskiwała coraz większą popularność oraz rzeszę wiernych klientów, którzy wprowadzili ją do światowej czołówki marek produkujących profesjonalne wyposażenie dla kolarzy z całego świata. Dzisiaj produkty opatrzone logo Tacx są traktowane za jedne z najbardziej innowacyjnych produktów, które wprowadzają na rynek rowerowy coraz to nowe trendy i rozwiązania. 


Trenażery rowerowe oferowane przez Tacx są od wielu lat wykorzystywane przez profesjonalnych kolarzy, którzy przygotowują się do najważniejszych zawodów kolarskich. Dzięki sprawnej polityce cenowej. Dobremu marketingowi i sprawdzonym rozwiązaniom marka Tacx umożliwiła trening na swoich urządzeniach także osobom, które kolarstwo traktują bardziej amatorsko lub rekreacyjnie. Dzięki Tacx pasjonaci i osoby dbające o swoją formę i sylwetkę mogą cieszyć się profesjonalnymi urządzeniami treningowymi z najwyższej półki.

zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów

Tacx - trenażer

Każdy produkowany przez markę Tacx trenażer jest cenionym urządzeniem, które jest polecane przez profesjonalistów z całego świata. Ta wysoka pozycja w świecie urządzeń rowerowych przeznaczonych do samodzielnego treningu jest w zupełności zasłużona. Marka Tacx od wielu lat projektuje i produkuje doskonałej jakości trenażery rowerowe, które w bardzo dużym stopniu umożliwiają symulację prawdziwych warunków treningowych. Każdy trenażer Tacx jest skonstruowany w taki sposób, aby maksymalnie zbliżać nas do prawdziwych odczuć, których można szukać podczas jazdy na rowerze. Dzięki urządzeniom Tacx można doskonalić swoją formę, a także osiągać jeszcze lepsze wyniki na rowerze dzięki pracy nad prędkością, jakością jazdy, techniką, stabilizacją oraz wydajnością pedałowania. Trenażery rowerowe to fundamentalne produkty marki Tacx, na których projektanci i cały zespół marki dosłownie zjadł zęby przez te wszystkie lata swojej działalności. Dla wielu użytkowników trenażerów jazda na nich była nudna ze względu na fakt jazdy w tym samym miejscu, dlatego marka Tacx wprowadziła do swoich produktów innowację, która dosłownie podbiła rynek, było to połączenie komputerowych symulatorów jazdy na rowerze z treningiem na trenażerze.

 

Trenażer rowerowy Tacx od roku 2000 można podpiąć bezpośrednio do naszego komputera, aby mieć możliwość rejestrowania swoich parametrów jazdy, a także, aby móc przenieść się do świata wirtualnych wyścigów kolarskich. Aby zapewnić najbardziej interaktywne i wciągające wrażenia z jazdy na rowerze stacjonarnym, marka Tacx opracowała szeroką gamę inteligentnych trenerów rowerowych. Urządzenia te łączą się bezprzewodowo z najpopularniejszymi aplikacjami treningowymi, takimi jak popularny Zwift, TrainerRoad czy dedykowane oprogramowanie Tacx. Dzięki automatycznie sterowanemu oporowi magnetycznemu trenażer rowerowy Tacx dostosuje swój opór zgodnie z danymi dostępnymi w wybranym treningu, a także na podstawie trasy GPS, filmu lub wirtualnego świata w oprogramowaniu Zwift. Wszystkie trenażery Tacx Smart mierzą takie parametry jak prędkość, moc, rytm, kadencję oraz tętno, aby później wyświetlać je wizualnie w rowerowej aplikacji. Dzięki rejestracji niezbędnych parametrów można dokładnie analizować przebieg swojego treningu i planować kolejne etapy ćwiczeń, aby były one jak najbardziej efektywne.

 

Tuż obok trenażerów magnetycznych na wysokiej pozycji stoi także trenażer rolkowy Tacx, który jest nieustannie używany przez profesjonalne zespoły kolarskie. Trenażery rolkowe w ofercie marki Tacx nie oferują zmiany oporu, ale są doskonałym dodatkiem do treningów kolarskich, a także świetną alternatywą na rozgrzewkę przed wyścigiem. W trenażerach rolkowych Tacx kolarz nie jest przytwierdzony na stałe do trenażera, jak to ma miejsce w trenażerach stacjonarnych. W tego rodzaju urządzeniu kolarz musi cały czas utrzymywać równowagę, co wzmaga wszelkie odczucia z jazdy i nie pozwala się nudzić. 

Tacx - akcesoria do trenażera

Kiedy posiadasz już odpowiedni trenażer, warto, abyś poznał produkowane przez markę Tacx akcesoria do trenażera, które są wspaniałym dodatkiem do codziennych treningów. Najbardziej polecane akcesoria do trenażera Tacx to podstawki pod przednie koło, maty treningowe oraz osłony przeciwpotowe. Jeżeli posiadamy tradycyjny trenażer Tacx, w którym tylne koło jest na stałe wpięte w trenażer, wówczas powinniśmy się zainteresować oferta podstawek pod przednie koło. Taka podstawka zapobiega nadmiernemu machaniu kierownicą podczas najbardziej intensywnych treningów i zwiększa stabilność całej konstrukcji. 

 

Kolejne przydatne akcesorium to maty treningowe. Nie da się ukryć, że trenażery Tacx wytwarzają dźwięk, który może nie spodobać się naszym sąsiadom. Trenażery generują wibracje na podłożu, które można zniwelować dzięki zaopatrzeniu się w wysokiej jakości matę treningową Tacx. 

 

Osłona przeciwpotową skutecznie zabezpieczy ramę naszego roweru przed naszym własnym potem wytwarzanym podczas intensywnych treningów. Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie akcesoria Tacx cechują się wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]