DRODZY KLIENCI!

 

W związku z bardzo dużą ilością zamówień oraz opóźnieniami w dostawach z powodu COVID-19, wysyłka zamówień może się opóźnić o około 2-3 dni. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Staramy się, aby Państwa zamówienia zostały zrealizowane jak najszybciej.

Tacx

Tacx to marka rowerowa, której założenie datuje się na 1957 rok, to właśnie w tym roku marka Tacx otworzyła swój własny sklep rowerowych w miejscowości Wassenaar, znajdującej się w Holandii. Dwanaście lat później, bo w roku 1969 marka Tacx otworzyła swoją własną działalność produkcyjną, która na samym początku odbywała się w domu założycieli firmy. Przez kilkanaście lat marka Tacx zdobywała cenne doświadczenie, dzięki któremu mogła cały czas rozszerzać swój asortyment o całkowicie nowe produkty.


Wraz z produkcją dużej ilości produktów marka postanowiła stać się pełnoprawnym przedsiębiorstwem z własną fabryką produkcyjną. Z roku na rok marka Tacx zyskiwała coraz większą popularność oraz rzeszę wiernych klientów, którzy wprowadzili ją do światowej czołówki marek produkujących profesjonalne wyposażenie dla kolarzy z całego świata. Dzisiaj produkty opatrzone logo Tacx są traktowane za jedne z najbardziej innowacyjnych produktów, które wprowadzają na rynek rowerowy coraz to nowe trendy i rozwiązania. 


Trenażery rowerowe oferowane przez Tacx są od wielu lat wykorzystywane przez profesjonalnych kolarzy, którzy przygotowują się do najważniejszych zawodów kolarskich. Dzięki sprawnej polityce cenowej. Dobremu marketingowi i sprawdzonym rozwiązaniom marka Tacx umożliwiła trening na swoich urządzeniach także osobom, które kolarstwo traktują bardziej amatorsko lub rekreacyjnie. Dzięki Tacx pasjonaci i osoby dbające o swoją formę i sylwetkę mogą cieszyć się profesjonalnymi urządzeniami treningowymi z najwyższej półki.

zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]