TreeFrog

Kategorie
Filtry
Cena

Bagażniki rowerowe TreeFrog

Bagażniki TreeFrog reprezentują nowatorskie rozwiązanie w transporcie rowerów. Korzystają z zaawansowanych przyssawek, które mają swoje źródło w technologii wojskowej - są niezawodne i pewne. Dzięki temu nie potrzebujesz specjalnych uchwytów ani belek dachowych do przewozu rowerów, które często trzeba dostosowywać lub dokupować przy zmianie samochodu. Bagażniki TreeFrog pasują do każdego pojazdu, a ich montaż lub demontaż zajmuje zaledwie kilka minut. To oznacza, że możesz zapomnieć o uciążliwych i czasochłonnych procesach instalacji tradycyjnych bagażników, które zazwyczaj pozostają zamontowane na samochodzie przez wiele miesięcy, często nie wykorzystywane, co może wpływać na zużycie paliwa.

 

TreeFrog może być doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla Twojego samochodu, ale także dla wypożyczalni samochodowych, na przykład podczas wakacji, ponieważ bagażniki tej marki są niezwykle uniwersalne. Można je zamontować w dowolnym miejscu na dachu, tylnej klapie czy klapie bagażnika typu kombi, o ile tylko miejsce na to pozwala. Są również odpowiednie do montażu na szklanym dachu.

 

W zależności od modelu, bagażnik jest wyposażony w 4 do 8 przyssawek, z których każda utrzymuje obciążenie o wadze do 110 kg. Maksymalna ładowność zależy od modelu i wynosi od 20 do 70 kg. Bagażniki TreeFrog są odpowiednie dla różnych rodzajów rowerów, w tym także e-bike'ów (modele PRO 1 i PRO 3 są dedykowane specjalnie dla nich), sprawdzają się również w profesjonalnym peletonie szosowym (jak np. Israel Start-Up Nation). Ułatwią Ci życie, a przestrzegając zasad montażu TreeFrog, możesz być pewien bezpieczeństwa swojego roweru, oszczędzając przy tym cenny czas, który możesz lepiej spożytkować na dwóch kółkach.

 


zamknij [x]