WTB

Kategorie
Filtry
Cena

 

W świecie kolarstwa MTB opony WTB są cenione zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów. Ponad 35 lat doświadczenia zaowocowało ugruntowaną pozycją na rynku rowerowym i całą rzeszą fanów marki. Jak przystało na każdą szanującą się firmę w branży rowerowej, WTB wspiera obiecujących kolarzy. W ich barwach jeżdżą między innymi takie sławy jak: Rebecca Rusch, Martha Gill, Mark Weir, Mariusz Bryja, Dan Wolfe, czy też znany na całym świecie team kolarski Atherton Racing. Na nich lista się nie kończy, ale wszystkich zawodników i teamy można by bardzo długo wymieniać. Doświadczenie wspieranych zawodników, a przede wszystkim informacja zwrotna na temat stosowanych przez nich opon, obręczy i siodełek to bezcenna wartość, która pomaga inżynierom WTB tworzyć jeszcze lepsze produkty.

WTB - siodełka

Oferowane przez markę WTB siodełka już dawno temu zyskały niesłabnącą popularność na całym świecie. Innowacyjne profile siodełek przeznaczonych do każdego typy roweru oraz stylu jazdy ułatwiają szybką zmianę pozycji na rowerze, oraz stabilizację w trakcie jazdy. WTB konstruuje i produkuje siodełka rowerowe zarówno do rowerów MTB, jak i do rowerów turystycznych, miejskich i szosowych. Optymalna długość nosa każdego z siodełek WTB ułatwia w bardzo dużym stopniu schodzenie z roweru i wchodzenie na niego. Każdy model siodełka w ofercie marki WTB posiada charakterystyczny kształt, który jest opracowywany pod konkretny model jazdy. Poza modelami unisex są także dostępne modele dopasowane zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Damskie siodełka WTB są dopasowane do kobiecej sylwetki, dzięki czemu oferowane siodełko zapewnia odpowiedni rozkład sił i nacisków. Idealne dopasowanie siodełka WTB do naszego ciała gwarantuje dużo mniejsze zmęczenie naszych mięśni, kręgosłupa i odciążenie dłoni.

 

Każde oferowane u nas w sklepie siodełko WTB wyposażone jest w solidne pręty wzmacniające, które zapewniają odpowiednią trwałość pomimo niskiej wagi siodełka. Wszystkie siodełka produkowane przez markę WTB są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, poznać je możemy po ciemnym kolorze i czerwonych akcentach kolorystycznych. Obszycia siodełek WTB są niezwykle miękkie, a jednocześnie elastyczne, dzięki czemu zapewniają duży komfort. Dzięki temu sprawdzają się zarówno na krótkich trasach, jak również podczas dłuższych tras czy treningów rowerowych. Wielu użytkowników wskazuje na fakt, że dzięki używaniu siodełek WTB rozwiązali swoje problemy dotyczące odrętwienia i dyskomfortu przy dłuższej obecności na siodełku. Profesjonalnym sportowcom marka WTB dedykuje modele karbonowe o agresywnym zacięciu.

WTB obręcze

Poza siodełkami rowerowymi każdemu można polecić produkowane przez markę WTB obręcze rowerowe. Koła rowerowe to bardzo ważny element naszego roweru, dlatego warto zadbać, aby był on możliwie najwyższej jakości. Właśnie dzięki takiemu podejściu można wyposażyć się w profesjonalne obręcze WTB, które w parze z odpowiednio dopasowaną piastą, szprychami oraz nyplami tworzą integralną i solidną całość. Wielu zawodowych kolarzy MTB korzysta z obręczy marki WTB właśnie ze względu na ich solidność.

 

Założeniem marki WTB jest tworzenie obręczy o niskiej wadze i sztywności karbonu, będącej jednocześnie w cenie aluminium. WTB produkuje obręcze do budowy kół w rowerach enduro, XC oraz do maratonów. W naszym sklepie rowertour.com możesz kupić obręcze WTB, które są w pełni kompatybilne z systemami bezdętkowymi. Takie obręcze wraz z płynem uszczelniającym, może być również używane razem z dętką. W ofercie WTB znajdziesz obręcze zarówno do hamulców tarczowych, jak i pod hamulce-v-brake. Wyprofilowane brzegi obręczy z oferty WTB skutecznie optymalizują połączenie opony z obręczą oraz ułatwiają nam zakładanie opon.

WTB - opony

Poza obręczami trzeba także sprawdzić produkowane przez markę WTB opony, które są bardzo popularne we wszystkich odmianach sportów rowerowych. Opony rowerowe produkowane przez markę są wykonywane z innowacyjnych mieszanek gum gwarantujących optymalną przyczepność w każdych warunkach. Wszystkie opony WTB przeznaczone do jazdy enduro, all mountains czy MTB zostały wyposażone w widoczne gołym okiem wypusty, które gładko wgryzają się w trasę, jednocześnie łatwo pozbywając się wszelkiego błota. Ciasno rozmieszczone klocki na bieżniku tworzą szybką i zarazem elastyczną bazę dostosowaną do jazdy w każdych warunkach.

 

Klocki w oponach WTB są ponacinane w kilku różnych kierunkach, dlatego pozwalają kolarzowi na pokonywanie trudnych technicznie odcinków, ostrych podjazdów oraz wąskich wiraży. Idealnie zbalansowana waga opon WTB doskonale się sprawdza w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Opony są polecane do jazdy zarówno w suchych, jak i mokrych warunkach. Opony WTB są dostępne w wersjach drutowych oraz zwijanych. Ponadto warto wiedzieć, że większość produkowanych opon jest kompatybilna z systemem tubeless, dzięki czemu można ich używać w systemie bezdętkowym. Wszystkie najciekawsze modele znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

WTB - chwyty i gripy

Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie w trakcie jazdy, powinniśmy poznać oferowane przez markę WTB chwyty, które są wykonywane z najwyższej jakości materiałów gwarantujących pewny chwyt. Chwyty  WTB są wyposażone w innowacyjny systemem zapobiegającym przed obracaniem się chwytów w trakcie jazdy, zwiększając tym samym komfort jak i bezpieczeństwo podczas jazdy. Chwyty są dostępne w bardzo dużej ilości rozmiarów oraz w bogatej ofercie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swojego roweru.

 


 
zamknij [x]