FAQ - Moje zamówienie

1. Moje zamówienie nie dojechało

Przykro nam, że Twoje zamówienie jeszcze nie dotarło. Czasami zdarzają się błędy lub nasi partnerzy dotarczają zamówienie wolniej niż tego oczekiwano. Przepraszamy za opóźnienie. Pracujemy bardzo ciężko, aby jak najszybciej zrealizować Twoje zamówienie, ponieważ wiemy, że na nie czekasz. Jeśli wystąpi opóźnienie z powodu problemu z zamówieniem, skontaktujemy się z Tobą, aby rozwiązać problem. Jeśli wystąpi opóźnienie z uwagi na bardzo dużą ilość pracy, to bardzo prosimy o Twoją cierpliwość. Będziemy robić wszystko aby zminimalizować opóźnienie. Wiemy, że szybkie dostarczenie produktu jest dla Ciebie ważne. Paczki wysyłamy za pomocą usługi monitorowanej, w e-mailu wysyłkowym znajdują się szczegóły dotyczące rodzaju przesyłki, a kurier może sprawdzić, gdzie znajduje się paczka. Gdy tylko paczka opuści nasz magazyn otrzymasz maila z numerem przesyłki i będziesz mógł ją śledzić bezpośrednio ze strony internetowej wybranego przewoźnika.

 

 


2. Chcę dokonać zmiany w zamówieniu

Dodanie pozycji do zamówienia lub zamiana na inny nie jest możliwa, ponieważ zamówienie jest przetwarzane zaraz po jego potwierdzeniu. Każda edycja zamówienia oznaczałaby utratę uprzednio zarezerwowanego terminu dostawy, rezerwacji pozostałych doręczanych produktów (w przypadku ich chwilowej niedostępności), oraz zmiany cen (np. w przypadku wygaśnięcia promocji). Z tego powodu nie edytujemy zamówień.

 

Jeśli zamówiłeś produkt z złym rozmiarze lub po prostu zmieniłeś zdanie możemy anulować Twoje zamówienie po kontakcie telefonicznym lub poprzez formularz. W formularzu wybierz temat "Anulacja zamówienia". Po anulacji możesz dokonać zamówienia ponownie. Środki za opłacone i anulowane zamówienie zostaną zwrócone najszybciej jak to możliwe. 


3. Otrzymałem nieprawidłowy produkt

Jeśli wysłaliśmy Ci przedmiot, który różni się od tego, który jest wymieniony na fakturze, z przyjemnością wymienimy go i pokryjemy koszty wysyłki za zwrot przedmiotu. Prosimy o przesłanie zgłoszenia ze zdjęciem przez formularz kontaktowy wybierając temat "Problem z otrzymanym zamówieniem". Bardzo prosimy aby na zdjęciu widoczny był kod produktu - dzięki czemu szybciej ustalimy przyczynę pomyłki.


4. Moje zamówienie nie jest kompletne

Bardzo przepraszamy jeśli zamówienie, które otrzymałeś nie jest kompletne. Prosimy o zgłoszenie tego faktu poprzez formularz kontaktowy używając tematu "Problem z otrzymanym zamówieniem" lub telefonicznie. Monitorujemy proces pakowania każdego zamówienia oraz stany magazynowe. Nagrania z kamer i informacje z magazynu pomogą nam ustalić co spowodowało brak w Twoim zamówieniu. Prosimy o cierpliwość ponieważ odnalezenie tego materiału i wyjaśnienie sprawy wymaga czasu od naszego konsultanta ds. zamówień. Pracujemy bardzo ciężko, aby jak najszybciej wyjaśnić Twoje zgłoszenie, ponieważ wiemy, że czekasz na brakujący produkt.


5. Czy mogę anulować zamówienie?

W celu anulacji zamówienia skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy wybierając temat "Anulacja zamówienia" lub telefonicznie pod numer 52 335 00 41. Po anulowaniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem anulacji. Każdy z naszych Klientów ma prawo odmówienia przyjęcia przesyłki. Kurier zabierze ją wtedy ze sobą, a przesyłka po prostu powróci do magazynu Rowertour.com. Zwrot należności po odliczeniu kosztu przesyłki nastąpi tradycyjnie, czyli zgodnie z wybraną metodą płatności.


6. Jaki jest status mojego zamówienia

Status zamówienia możesz sprawdzić logując się na twoje konto klienta.

 

- Potwierdzenie złożenia zamówienia

Pomyślnie złożyłeś zamówienie

 

- W realizacji

Zamówienie jest w trakcie kompletowania

 

- Oczekuje na wpłatę
Zamówienie oczekuje na płatność z góry przelewem lub płatnością elektroniczną.

 

- Do wysłania (za pobraniem)
Zamówienie jest skompletowane, zostanie wysłane za pobraniem w ciągu 1 dnia roboczego.

 

- Do wysłania (zapłacone)

Zamówienie jest skompletowane, wysłane za pobraniem w ciągu 1 dnia roboczego.

 

- Wysłane

Zamówienie spakowanie i wysłane

 

- Odebrane przez przewoźnika

Przesyłka została odebrana przez kuriera

 

- Przekazane do doręczenia

Zamówienie jest w drodze.

 

- Anulowane

To zamówienie nie będzie realizowane

 

- Dokument zakupu

Przesyłamy dokument zakupu


zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]