Zestaw lampek rowerowych Author X-Rey & Duplex X7

76.13 zł
94.90 zł
-20%
Najniższa cena z 30 dni: 76.13 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
12-040135
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Zestaw rowerowych lampek LED  Author X-Ray / Duplex X7


Zestaw lamp do roweru marki Author, składający się z lampy przedniej (X-RAY) oraz tylnej (Duplex X7). Zapewnia doskonałe oświetlenie drogi oraz świetną widoczność, umożliwiając rowerzyście komfort jazdy w trudnych warunkach oświetleniowych i znacząco poprawiając jego bezpieczeństwo.


Lampa przednia:

 • Producent: Author
 • Model: X-RAY
 • Moc diody LED: 150LM
 • Bateria: 3 baterie typu AAA (zawarte w zestawie)
 • Liczba trybów świecenia: 3


Author X-RAY 150LM (Lampa przednia)

Lampka rowerowa przednia Author X-RAY 150LM została wyposażona w jedną, potężną diodę Cree XP E-LED o mocy 150 lumenów. Taka siła oświetlenia dobrze rozświetli drogę i umożliwi jazdę nawet w bardzo ciemnych miejscach albo w środku bezksiężycowej nocy. Lampka rowerowa Author X-RAY zawiera również uchwyt rowerowy, który umożliwia jej montaż na kierownicach o średnicy od 22 mm do 31,8 mm. Lampka zasilana jest 3 bateriami AAA, które zostały dołączone do zestawu. Author X-RAY posiada trzy tryby świecenia. Pierwszym z nich jest tryb ciągły wysoki, który daje stały strumień światła o mocy 150 lumenów. Czas świecenia wynosi w tym przypadku ok. 2 godzin. Drugi tryb to tryb ciągły średni, który daje stały strumień światła o mocy 75 lumenów, wydłużając tym samym czas pracy na bateriach do ok. 6 godzin. Ostatni tryb to światło pulsujące - przy tym wariancie czas świecenia wynosi ok. 6 godzin. 


Lampa tylna:

 • Producent: Author
 • Model: Duplex X7
 • Moc diod LED: 20LM
 • Bateria: 2 baterie typu AAA (zawarte w zestawie)
 • Liczba trybów świecenia: 3


Author Duplex X7 (Lampa tylna)

Lampka rowerowa Duplex X7 została wyposażona w dwie diody LED o mocy 20 lumenów. Zostały one usytuowane w górnej oraz dolnej części lampki. Lampa diodowa zapewnia rewelacyjną widoczność i bezsprzecznie zwiększa bezpieczeństwo rowerzysty, jadącego po drodze w ciemnościach. Dzięki takiemu oświetleniu kierowcy samochodów widzą rower z daleka i są w stanie dostosować prędkość jazdy tak, by nie skrzywdzić kolarza. Lampa diodowa Author Duplex X7 posiada trzy tryby świecenia. Dwa pierwsze dotyczą świecenia ciągłego przy użyciu 1 lub 2 diod LED. Trzeci wariant to tryb świecenia pulsującego. Czas świecenia w trybie ciągłym przy użyciu 2 diod LED to ok. 18 godzin. Z kolei czas pracy w trybie pulsującym wynosi ok. 80 godzin. W zestawie dołączone są dwa uniwersalne mocowania, dzięki którym można zamontować lampę Author Duplex X7 na sztycy o średnicy 22,2-25,4 mm oraz 27-31,8 mm. Zasilanie odbywa się poprzez 2 baterie LR-03 (AAA), które zostały dołączone do zestawu.Cechy lampek:

 • Widoczne z dużej odległości
 • Tryb świecenia ciągły i pulsujący
 • Zapewniają doskonałe oświetlenie i świetną widoczność 


Firma Author buduje rowery z pasją, dlatego posiada w ofercie zarówno wyjątkowe rowery, jak i akcesoria rowerowe do każdej dyscypliny kolarskiej. Ta czesko-słowacka marka od lat 90-tych traktuje swoją pracę jako pasję budowy sprzętu do uprawiania cross country, jazdy turystycznej, crossowej czy szosowej. Swoim logo marka Author od lat sygnuje znane modele takie jak Sector, Introvert, Instict. Obok prostoty, piękna i nowoczesności tych konstrukcji ciężko przejść obojętnie. Wsparcie swoich zawodników teamowych oraz organizacja licznych wyścigów rowerowych, to działanie, z których firma Author słynie od lat. Trudno o drugą markę, która tak bardzo dbałaby o zadowolenie z każdego pokonanego w siodle kilometra. Ciesz się i ty nowymi kolekcjami rowerów oraz części i akcesoriów, niezależnie, czy wybierasz się na wyprawę rowerową, uprawiasz Freestyle, czy ścigasz się na szosie.Klienci kupili również

zamknij [x]