Rękawiczki Viking Windcross czarne

135.24 zł
159.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 135.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką.

info
Kod:
$170/21/5476/09/5
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Multisportowe rękawice zimowe z membraną Viking Windcross Gore-Tex Infinium Windstoper


Rękawice Softshell Viking Multifunction Windcross to model dedykowany do treningów outdoorowych. Trójwarstwowy materiał Gore-Tex Infinium z Windstopper gwarantuje maksymalną ochronę przed wiatrem. Przyjemna wyściółka wraz osłaniającymi warstwami Windstopper to idealne połączenie maksymalizujące komfort cieplny - przydatne na dłuższej wyprawie skitouringowej lub innym treningu outdoorowym w chłodne dni. Struktura materiału i grubość włókien są tak dobrane by dobrze kryć i osłaniać rękę przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki elastycznemu mankietowi rękawice są maksymalnie dopasowane i nie przepuszczają chłodu do wnętrza. Dodatkowo powierzchnia dłoni oraz najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne strefy, wzmocnione są skórą naturalną. Zastosowanie w modelu Viking Multifunction Windcross technologii Touch Phone System umożliwia korzystanie z ekranu dotykowego bez konieczności zdejmowania rękawic.


  • Producent: Viking
  • Model: Multifunction Windcross
  • Rozmiar: 5 (szerokość dłoni: 9-10 cm)
  • Materiał: Gore-Tex® Infinium with Windstopper® Product Technology 3L Softshell
  • Kolor: CzarnyCechy:

  • Membrana Gore-Tex® Infinium with Windstopper Technology 
  • Wzmocnienie wnętrza dłoni skórą naturalną
  • Touch Phone System - system umożliwiający obsługę ekranów dotykowych
  • Elastyczny materiał dla kontroli chwytu


Technologie


Wind Resistant - produkt wyposażony w membranę, która zapobiega lub w znacznym stopniu ogranicza przedostawanie się chłodnych podmuchów wiatru pod odzież.


Water Resistant - produkt o podwyższonej odporności na przenikanie cząsteczek wody do wnętrza odzieży dzięki zastosowaniu membrany lub wodoodpornej powłoki.


Breathable - produkt cechuje się wysoką oddychalnością, możliwą dzięki zastosowaniu materiałów odprowadzających cząsteczki pary wodnej na zewnątrz odzieży.


Touch Phone System - produkt umożliwia obsługę urządzeń elektronicznych z dotykowym wyświetlaczem bez konieczności zdejmowania rękawiczek.


Genuine Leather - produkt częściowo lub w całości wykonany ze skóry naturalnej.


Gore-Tex Infinium - Membrana, która bez wątpienia jest jedną z najlepszych na rynku w wielu kategoriach. Ultralekka, o mikroporowatej strukturze, zatrzymuje wiatr odprowadzając jednocześnie parę wodną na zewnątrz. Laminaty Windstopper wykazują przepuszczalność mniejszą niż 11l/m2/s i oddychalność poniżej 50 Ret (Resistance to Evaporative Heat Transfer). Materiały z membraną Windstopper nie dopuszczają do wychłodzenia organizmu przez wiatr, gwarantując utrzymanie ciepła, nie pozwalając przy tym na przegrzanie się poprzez przepuszczanie na zewnątrz pary wodnej.


O marce

Viking to polska marka specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości odzieży zimowej, takiej jak rękawice, czapki, bandany, outdoor, bielizna termoaktywna. Produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie a także pierwszorzędnej jakości materiały. Poza oferta zimową producent oferuje również kolekcję letnią w skład której wchodzą ultralekkie czapki, rękawice „running”, produkty outdoor, kije trekkingowe oraz bielizna termoaktywna. Dzięki bardzo szerokiej ofercie, swoje produkty marka Viking dedykuje wszystkim grupom klientów, poczynając od turystyki i rekreacji, kończąc na profesjonalnym, sportowym zastosowaniu.


Klienci kupili również

zamknij [x]