Komin Viking 8228 Insect Repellent

39.90 zł
Ilość:
szt

Komin Viking 8228 Insect Repellent


Komin Viking 8228 Insect Repellent został wykonany z elastycznej, poliestrowej tkaniny o bardzo dobrej oddychalności. Ponadto jest to materiał szybkoschnący i dzięki temu nie trzeba długo czekać, by produkt nadawał się do ponownego użytku po wypraniu czy przemoczeniu podczas wyprawy. Zastosowano także specjalną powłokę, która ma poprawiać funkcjonalność produktu za sprawą wyjątkowych właściwości odstraszających owady. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii bezszwowej produkt jest bardzo komfortowy w użyciu. Nie krępuje ruchów, nie uciska i nie powoduje powstawania otarć na skórze. Komin oferuje szeroki wachlarz zastosowań, gdyż można go używać jako pełne okrycie głowy, szal, chustę, opaskę, kominiarkę czy też upięcie do włosów.

  • Producent: Viking
  • Model: 8228 Insect Repellent
  • Materiał: 100% poliester mikrofibra
  • Płeć: Unisex
  • Rozmiar: Uniwersalny
  • Kolor: Czarny


Technologie:


ODSTRASZACZ OWADÓW - Produkt z zastosowaniem technologii, która poprawia jego funkcjonalność poprzez nadanie mu właściwości odstraszających insekty.
ODDYCHALNOŚĆ - Produkt zachowujący doskonałą oddychalność dzięki zastosowaniu materiałów, które radzą sobie z odprowadzaniem cząsteczek pary wodnej na zewnątrz odzieży.
BEZSZWOWY - Produkt z zastosowaniem technologii bezszwowej, który nie krępuje ruchów i nie powoduje uciskania czy powstawania otarć w newralgicznych miejscach.
SZYBKOSCHNĄCY - Produkt o specjalnej strukturze włókien, która doskonale chłonie wodę i zarazem wyjątkowo szybko wysycha. Dzięki temu nie potrzeba wiele czasu, by nadawał się do ponownego użytku.
ELASTYCZNA TKANINA - Produkt wykonany z tkaniny o wysokiej elastyczności, która zapewnia komfort i swobodę ruchów podczas wykonywanych aktywności fizycznych.Viking to polska marka specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości odzieży zimowej, takiej jak rękawice, czapki, bandany, outdoor, bielizna termoaktywna. Produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie a także pierwszorzędnej jakości materiały. Poza ofertą zimową producent oferuje również kolekcję letnią w skład której wchodzą ultralekkie czapki, rękawice „running”, produkty outdoor, kije trekkingowe oraz bielizna termoaktywna. Dzięki bardzo szerokiej ofercie, marka Viking dedykuje swoje produkty wszystkim grupom klientów, poczynając od turystyki i rekreacji, kończąc na profesjonalnym, sportowym zastosowaniu.

Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem