Komin Viking 0140 Primaloft

47.24 zł
59.90 zł
-21%
Najniższa cena z 30 dni: 47.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
$495/21/1118/09/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Komin Viking 1118 PrimaLoft


Do wykonania kominu Viking 1118 PrimaLoft zastosowano wysokiej jakości ocieplinę PrimaLoft, która zapewnia bardzo dobrą oddychalność oraz właściwości termiczne. Ponadto jest to niezwykle miękki i lekki materiał, który bardzo szybko wysycha. Dzięki temu nie trzeba długo czekać, by produkt nadawał się do ponownego użytku po wypraniu czy przemoczeniu podczas wyprawy. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii bezszwowej produkt jest bardzo komfortowy w użyciu. Nie krępuje ruchów, nie uciska i nie powoduje powstawania otarć na skórze. Komin oferuje szeroki wachlarz zastosowań, gdyż można go używać jako pełne okrycie głowy, szal, chustę, opaskę, kominiarkę czy też upięcie do włosów.


  • Producent: Viking
  • Model: 1118 PrimaLoft
  • Materiał: PrimaLoft
  • Płeć: Unisex
  • Rozmiar: Uniwersalny
  • Kolor: Czarny


Technologie:

PRIMALOFT - Wysokiej jakości ocieplina odznaczająca się bardzo dobrymi właściwościami termicznymi, które można porównać do właściwości naturalnego puchu. Dzięki nim pozwala zachować optymalną ciepłotę ciała. PrimaLoft doskonale radzi sobie z odprowadzaniem wilgoci oraz zapewnieniem wysokiej oddychalności. Ocieplina wyróżnia się także niezwykłą miękkością, niską wagą oraz dużą kompresyjnością.
ODDYCHALNOŚĆ - Produkt zachowujący doskonałą oddychalność dzięki zastosowaniu materiałów, które radzą sobie z odprowadzaniem cząsteczek pary wodnej na zewnątrz odzieży.
BEZSZWOWY - Produkt z zastosowaniem technologii bezszwowej, który nie krępuje ruchów i nie powoduje uciskania czy powstawania otarć w newralgicznych miejscach.
ELASTYCZNA TKANINA - Produkt wykonany z tkaniny o wysokiej elastyczności, która zapewnia komfort i swobodę ruchów podczas wykonywanych aktywności fizycznych.
SZYBKOSCHNĄCY - Produkt o specjalnej strukturze włókien, która doskonale chłonie wodę i zarazem wyjątkowo szybko wysycha. Dzięki temu nie potrzeba wiele czasu, by nadawał się do ponownego użytku.
LEKKI - Produkt cechujący się niską wagą i zachowujący zarazem wysoki poziom wytrzymałości oraz funkcjonalności.
Viking to polska marka specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości odzieży zimowej, takiej jak rękawice, czapki, bandany, outdoor, bielizna termoaktywna. Produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie a także pierwszorzędnej jakości materiały. Poza ofertą zimową producent oferuje również kolekcję letnią w skład której wchodzą ultralekkie czapki, rękawice „running”, produkty outdoor, kije trekkingowe oraz bielizna termoaktywna. Dzięki bardzo szerokiej ofercie, marka Viking dedykuje swoje produkty wszystkim grupom klientów, poczynając od turystyki i rekreacji, kończąc na profesjonalnym, sportowym zastosowaniu.

Klienci kupili również

zamknij [x]