Uchwyt montażowy Urban Iki

89.22 zł
95.90 zł
-7%
Najniższa cena z 30 dni: 89.22 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
U-214072
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Uchwyt montażowy Urban Iki


Uchwyt umożliwiający montaż tylnego fotelika rowerowego Urban Iki na rowerze, który nie posiada bagażnika. Uchwyt należy zamocować na ramie roweru. Dzięki dołączonemu kluczowi imbusowemu montaż uchwytu jest bardzo szybki i wyjątkowo łatwy. Kiedy uchwyt znajduje się już na ramie roweru, wystarczy wpiąć w niego specjalne mocowanie na ramę. Po zamocowaniu fotelika na ramie jesteś gotowy do drogi.

  • Producent: Urban Iki
  • Montaż: do ram o średnicy 28-40 mm
  • System montażowy: Click & Go
  • Kompatybilny z tylnymi fotelikami Urban Iki
  • Przeznaczony do rowerów bez bagażnika
  • Kolor: czarny   


Przetestowane i zatwierdzone przez TÜV - Przednie oraz tylne foteliki, a także przednie szyby przeciwwiatrowe marki Urban Iki zostały przetestowane i zatwierdzone przez niezależny niemiecki instytut TÜV. Marka jest skoncentrowana na tym, aby jej produkty były opracowywane zgodnie z najwyższą europejską normą jakości EN14344.


Urban Iki to połaczenie holenderskiej jakości oraz japońskiej technologii. W ofercie tego producenta znajdziemy przede wszystkim foteliki rowerowe przednie, tylne oraz akcesoria do fotelików rowerowych, które bardzo mocno czerpią inspirację z kultury japońskiej. Producent gwarantuje wysoką jakość wykonanych produktów oraz ich bezpieczeństwo, o którym świadczą certyfikaty wydawane przez niezależny niemiecki instytut TÜV.

zamknij [x]