Shake Regeneracyjny Eurosport Truskawka

69.88 zł
71.90 zł
-3%
Kod:
E-0045
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Zapytaj o produkt

EUROSPORT Shake regeneracyjny truskawkowy 450g


  • Producent: Eurosport
  • Smaki: Truskawka
  • Zawartość: 450 gramów
  • Formuła 5:1
  • Z Peptopro®

Shake Regeneracyjny ma formułę 5:1 (jest to stosunek węglowodanów do białek) i jest wysokiej jakości produktem w proszku, opracowanym specjalnie dla sportowców wytrzymałościowych. Zmieszany z wodą lub mlekiem, ten regenerujący koktajl zapewnia organizmowi niezbędne składniki odżywcze bezpośrednio po intensywnym wysiłku. Zawiera mieszankę węglowodanów, minerałów i białka, która jak udowodniły badania naukowe, ale również użytkowanie przez samych sportowców, że maksymalizują regenerację. Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego.

Zespół badawczo-rozwojowy Eurosport ds. Żywienia włączył Peptopro® do Shake'a Regeneracyjnego. Peptopro® to mieszanka peptydów opracowanych naukowo z małymi cząsteczkami białka. Zawiera wszystkie dwadzieścia aminokwasów niezbędnych dla naprawy i regeneracji komórek mięśniowych. Ponieważ cząsteczki są tak małe, działają skutecznie, a organizm szybko je wchłania. W ten sposób ciało potrzebuje mniej czasu na przygotowanie się do następnej sesji treningowej lub wyścigu.

Odżywczy Shake Eurosport dostępny jest w smaku truskawkowym. To pierwszy smak, który był polecany przez różnych czołowych sportowców z różnych dyscypliny sportowych, którzy przyczynili się do rozwoju shake'a.

Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem