Pompka Lezyne Pocket Drive Pro Abs Flex 160psi Srebrna

184.22 zł
289.90 zł
-36%
Kod:
1-MP-PKDRPRO-V106
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Zapytaj o produkt

Pompka Lezyne Pocket Drive Pro Abs Flex 160psi Srebrna


Ręczna pompka rowerowa niezwykle lekka i kompaktowa, wysokociśnieniowa o dużej wydajności pompowania. Wykonana z bardzo wytrzymałego aluminium obrabianego CNC z cylindrem o radełkowanym kształcie, by zapewnić ochronę przed poślizgiem. Dzięki zachodzącej na siebie rączce i zintegrowanemu przewodowi ABS Flex Hose, Pocket Drive Pro oferuje wydajność niezrównaną w swoim rozmiarze.Przewód zawiera również zintegrowane narzędzie do rdzenia zaworu. Pompka jest kompatybilna z zaworami Presta i Schrader i można ją całkowicie odbudować w celu dalszego użytkowania na wysokim poziomie. Wyposażona jest w elegancko obrobiony aluminiowy uchwyt do ramy.

  • Producent: Lezyne
  • Model: POCKET DRIVE PRO 
  • Maksymalne ciśnienie: 160psi / 11 bar
  • Długość: 140mm
  • Rodzaj: Ręczna
  • Waga: 98g
  • Kolor: WielokolorowyTECHNOLOGIE:

ABS FLEX HOSE- Wężyk jest odwracalny, z jednej strony ma zakończenie Presta, z drugiej Schrader, łączy w sobie bezpieczny, gwintowany Lezyne Flex Hose z systemem odpowietrzania (ABS). Zapewnia on pompowanie w sposób bezpieczny i szczelny, który zapobiega uszkodzeniom podczas jego używania. Podczas korzystania z zaworu Presta, ABS pozwala na uwolnienie ciśnienia powietrza z przewodu, dzięki czemu można łatwo usunąć zawór, eliminując ryzyko odkręcenia gwintu. Podczas korzystania z zaworu Schrader, ABS pozwala na regulację ciśnienia w oponach.

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

THREADED VALVE OPERATION - Sposób połączenia naboju gazowego z zaworem jest prosty i skuteczny, polega na przekręceniu, a tym samym przebiciu naboju, który jest kompatybilny ze wszystkimi zaworami. Przekręcenie naboju w prawo powoduje jego przebicie, zamykjąc szczelnie zawór. Natomiast przekręcenie naboju w lewo otwiera zawór, uwalniając CO2.

Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem