Pompka podłogowa Lezyne Steel Digital Drive ABS-1 Pro Chuck

327.23 zł
478.90 zł
-32%
Najniższa cena z 30 dni: 327.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
1-FP-SDDR-V504
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Pompka podłogowa Lezyne Steel Digital Drive Abs 1 Pro Chuck 220psi cyfrowy manometr czarna


Pompka podłogowa Alloy Floor Drive posiada wytrzymały cylinder oraz podstawę wykonanąz aluminium obrabianego CNC oraz stalowy tłok. Manomentr, który juz duży i czytelny o wielkości 3,5 cala, lakierowana drewnianą rączkę z aluminiowym łącznikiem. Bardzo długi przewód o dużej wytrzymałości z aluminiowymi złączkami. Wytrzymałe, anodowane wykończenie na wysoki połysk. Wyposażona w końcówkę ABS1 Pro.

  • Producent: Lezyne
  • Model: STEEL DIGITAL DRIVE
  • Maksymalne ciśnienie: 220 psi / 15 bar
  • Kolor: Czarny
  • Wymiary: 15 x 20 x 63.5 cm
  • Waga: 1.6kgTECHNOLOGIE:


HP - pompki przystosowane do wysokich ciśnień dzięki zastosowaniu mniejszej średnicy tłoków. Nadają się m.in. do wąskich opon gdzie niezbędne jest wysokie ciśnienie np. rowery szosowe.

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. Podczas korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS, aby dostosować ciśnienie w oponach.

THREADED CONNETION - Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące zarówno do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader powodujące połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.

Klienci kupili również

zamknij [x]