Pompka podłogowa Lezyne Gravel Digital Drive Pro srebrna

407.23 zł
588.90 zł
-31%
Najniższa cena z 30 dni: 407.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
1-FP-GRVLPRO-V106
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Pompka podłogowa Lezyne Gravel Digital Drive Pro ABS-1 Pro Chuck 220psi cyfrowy manometr


Profejsonalna pompka rowerowa CNC Digital Drive to produkt najwyższej jakości. Posiada duży cyfrowy manometr, pełną aluminiowa konstrukcje i osprzęt obrabiany CNC, a części zamienne są łatwo dostępne. Jest wyposażona w bardzo długi, wzmocniony oplotem z nylonu przewodem z aluminiowymi złączkami. Na końcu przewodu znajduje się najwyższej klasy końcówka pompki podłogowej ABS1 Pro.


  • Producent: Lezyne
  • Model: Gravel Digital Drive Pro
  • Maksymalne ciśnienie: 220 psi / 15 bar
  • Wymiary: 15 x 20 x 63.5cm
  • Waga: 1.45kg
  • Kolor: SrebrnyTECHNOLOGIE:

HP - pompki przystosowane do wysokich ciśnień dzięki zastosowaniu mniejszej średnicy tłoków. Nadają się m.in. do wąskich opon gdzie niezbędne jest wysokie ciśnienie np. rowery szosowe.

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. Podczas korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS, aby dostosować ciśnienie w oponach.

THREADED CONNETION - Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące zarówno do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader powodujące połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.

Klienci kupili również

zamknij [x]