Pompka podłogowa Lezyne Sport Gravel Digital Drive czarna

327.23 zł
448.90 zł
-27%
Najniższa cena z 30 dni: 327.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
1-FP-GRVL-V117
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Pompka podłogowa Lezyne Sport Gravel Digital Drive Abs-1 Pro Chuck 100psi cyfrowy manometr


Przeznaczona do rowerów ze średniej wielkości cylindrem pompka podłogowa. Wysokiej jakości produkt, zaprojektowana z myślą o rowerach szutrowych i innych opon o średniej wielkości. Końcówka jest przeznaczona do opon bezdętkowych, a po odwróceniu pasuje do zaworów przypadku Presta lub gwintowanego trzonka Presta (z usuniętym rdzeniem zaworu), aby zapewnić większy przepływ powietrza podczas osadzania opon bezdętkowych. Tłok i cylinder wykonane z wytrzymałej stali na podstawie z kompozytu matrix. Długi przewód i manometr 3,5" sprawiają, że pompowanie jest dużo wydajniejsze i wszechstronne. Drewniany uchwyt, stylowy i bardzo wygodny. Sport Gravel Drive jest zbudowana w naszej siedzibie, w 100% skontrolowana pod kątem jakości i w pełni odbudowywalna, aby zapewnić długotrwałe użytkowanie.


  • Producent: Lezyne
  • Model: Sport Gravel Digital Drive
  • Maksymalne ciśnienie: 100psi / 6,5bar
  • Kolor: CzarnyTECHNOLOGIE:

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni.

THREADED CONNETION - Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące zarówno do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader powodujące połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy, Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów pompek, w celu obniżenia kosztów produkcji.

zamknij [x]